"čuden" kašelj (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


bebii -> "čuden" kašelj (19.3.2008 7:48:25)

Dobro jutro,
Naša [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je ponoči naenkrat začela jokat in kašljat, ampak tako čuden kašelj še nisem slišala. Ne navaden suh dražeč kašelj ampak je prav bobneloa ali hropelo... Ma saj ne vem razložit. Kar nekaj časa je trajalo da se je pomirila in zaspala nazaj, čeprav ni spala mirno ampak  je vsake tolko spet kašljala. Sedaj im a 37,5 vročine. Strah me je tega čudnega kašlja. Ker ne poznam laringitisa-kako zgleda tak kašelj? Ali kaka druga ideja kaj bi to lahko bilo. Ja včeraj je bila OK-nič ni kašljala.
Hvala vsem ki boste skušale pomagat.
lp
Hval




vesel -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 7:53:23)

Lahko je bronhitis,laringitis,... pri 37,7st.C je znak da se že nekaj cmari v njej. če si preveč v skrbeh pejt do P. drugače ti svetujem,dA se malo počakaj,da vročina še malo naraste vsaj do 38st.C.Da bo lahko tudi diagnoza zanesljiva.

Veliko tekčine pit,vlažit prostor.  Koliko je pa maček star??




bebii -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 8:18:09)

Ja sem pozabila napisat-stara je 18 mesecev.




vesel -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 8:29:11)

POL ŠE ni take panike. počakaj da malo temp.naraste pol se pa pejta pokazat P. Lahko pa mu daš sirup od smrekovih vršičk ali pa APISIRUP1!




Maleal -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 9:25:40)

Pri laringitisu  je res čuden kašelj,tak lajajoč,mi smo ga do zdaj imeli 2x.




Maleal -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 9:26:25)

Aja pozabla sem napisat,da se to sliši tudi takrat ko joka.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.3.2008 10:26:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




spela77 -> RE: "čuden" kašelj (19.3.2008 13:38:59)

pri laringitisu je kašelj zelo podoben "pasjemu lajanju",zelo lajajoč,pa vrjemi da ga ne moreš zgrešit.Je čisto poseben.
Mi ga imamo že od 9m,zdaj je star pa 4leta pa je čedalje slabše,tako da smo na pumpici že od septembra in to brez prekinitve.Toplo ti priporočam obisk pediatra,da si ne boš kdaj očitala česa.Govorim iz lastnih izkušenj.
Če te še kaj več zanima o laringitisu mi lahko pišeš na zs.
Lep dan.




Stran: [1]