juha (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


_annela_ -> juha (21.3.2008 12:40:12)

kako pripraviti juho 6 mesecnemu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]?




kaya2007 -> RE: juha (21.3.2008 13:02:26)

ja odvisno kaj ste že uvedli od GH in kakšno hočeš narediti-piščančjo ali zelenjavno? pa minimalno soliš, tudi z začimbami bolj šparaš, če jih sploh daš. na koncu sem jaz vedno zmiksala zelenjavo in meso iz juhe.




kristinaj -> RE: juha (21.3.2008 13:03:24)

skuhaš juho.... in ker ne priporočajo govedine mu lahko narediš s piščančkom, teletino, puranom..... košček mesa daš v vodo, dodaš malo jušne zelenjave in kuhaš ene pol urce da se okusi pomešajo, korenček pa naribaj, ker je prej kuhan...... in to je to......




_annela_ -> RE: juha (21.3.2008 13:19:54)

ja zelenjavo smo ze probali,tako da pol naboljs da mu dam kuhat samo zelenjavo ter malo solim  al kaj?




jaša2 -> RE: juha (21.3.2008 15:19:14)

jaz namečem v lonec zelenjavo, ki je pač doma (korenček, cvetača, brokoli), krompirček na kose narežem piščančje ali puranje meso, malo posolim in kuham. včasih dam namesto korenčka kake zvezdice za juho al pa kake rezance brez jajc. pol vse malo zmiksam, ne pa čisto.




Ronči -> RE: juha (21.3.2008 19:41:37)

Na olivnem olju na hitrico prepražim zriban korenček, zalijem z vodo, zmečem notr zelenjavo, meso, in čisto malo posolim. Preden je gotovo provbam in čće se mi zdni preveč neslano, dodam še malenkost soli, saj popolnoma nesklano noče jest.
Lahko dodajš npr riž, polento ipd....






Stran: [1]