enoletnik na poroki (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


biga -> enoletnik na poroki (21.3.2008 13:45:11)

Maja se z mojim poročiva, najin zakladek pa bo takrat ravno dopolnil prvi rojstni dan. Pa me zanima, kako obleči sinka za poroko (kako ste bivše neveste oblekle svoje otročke) in če je problem na pogostitvi oziroma ohceti z malimi otroki. Se pravi, a ste ga dali zvečer komu v varstvo ali kako? Imela bova sicer bolj družinsko poroko, pa še nekaj prijateljev bo, skupaj 20 in otroci, pogostitev pa ne bo neka dolga fešta z živo glasbo, ampak kosilo s torto. Če se pa slučajno zavleče, pa ne vem, kako z otrokom. Drugje ni še nikjer prespal, tako da ne vem, če bi to šlo.




MAŠKA -> RE: enoletnik na poroki (21.3.2008 13:58:32)

Babice so zakon v takih primerih. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Vsaj pri nas je bilo tako...




Lunca1 -> RE: enoletnik na poroki (21.3.2008 18:37:57)

Pri nas je bila stara 1,5 let, zvečer jo je pa pri naju doma pazila ena prijateljica, spat jo je dala pa tašča. Oblečena je bila pa v eno lepšo oblekico. Ti ga pa lahko oblečeš v kakšne lepše hlače in srajčko.




Hans -> RE: enoletnik na poroki (21.3.2008 20:24:54)

obleči sinka za poroko (


Nekateri prisegajo na obleke - hlače, srajca, rekelček, meni je bolj všeč nekaj čisto običajnega




Nenya -> RE: enoletnik na poroki (22.3.2008 6:50:36)

Prijateljica ga je oblekla v en jeans kompletek, bil je na poroki na Lj gradu in je bil kar priden, pol ga je dala njena mami spat, pazila ga je pa moja mami, ki je bila vabljena le na obred. Ni bilo problemo. Mogoče če bi dobila kak ugoden lepši komplet bi ga kupila ekstra za to da ga 1x obleče pa, vsaj jaz, ne bi dajala ful denarja.




Stran: [1]