bazen (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


onur -> bazen (23.3.2008 16:56:05)

Živjo. Prebrala sem si že kar nekaj na temo kopanja v bazenih (toplicah) med nosečnostjo. Sama sem se odločila, da se zaenkrat ne bom kopala. Vprašala bi pa vse, ki ste med nosečnostjo bile v toplicah, kako ste prenašale temperaturo ob bazenih, če se mogoče niste kopale?




zp -> RE: bazen (23.3.2008 17:12:49)

sem se kopala v toplicah (ne v vodi nad 30 stopinj) in še vedno hodim redno plavat-29t, uporabljam pa zaščitne tampone zaradi možnosti kakšnih glivic.
Plavanje je za nosečnico najboljša možna vadba...samo sedenje ob bazenu mi pa ne bi sedlo...zrak ni ravno super tam...




tweetek -> RE: bazen (23.3.2008 23:01:25)

jaz sem prenašala toplice zelo v redu, je pa res da mi poležavanja ob bazenu nikdar ni pasalo - grem v vodo, odčofotam svoje in grem ven.... Drugače pa grem zelo rada plavat, fino razbremeni hrbtenico in noge...




lindy -> RE: bazen (23.3.2008 23:17:51)

No jest se v nosečnosti sigurn ne bom šla kopat v nobene toplice in bazene, bljak, mi že tko ni do bazenov!




pf -> RE: bazen (24.3.2008 7:58:32)

Mislim, da ni nobenih skrbi, če se boš tu in tam kopala v bazenu. Jutri štartam z 18. tednom in sem bila parkrat v bazenu, pa ni bilo nič narobe. Uporabljala sem tampone za nosečnice za plavanje in to je to, pa tudi vroče mi ni bilo ful zunaj bazena. Edino kopalke sem si preoblekla stalno, ko sem prišla iz bazena in kopalni plašček oblekla. Ti kar pojdi v bazen in uživaj.




Stran: [1]