|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V trgovino po
24.3.2008 13:32:41   
Mala_princeska
V trgovino na Velikonočni Ponedeljek po Wc Papir.......

Ma, saj imam tud jaz samo še dve rolici doma, pa vseeno ne bi šla na današnji dan v trgovino samo zaradi Wc papirja. Ne vem ali ga kupujejo, ker ga rabijo ali ker je v akciji user posted image user posted image .

V trgovini še vedno kar nekaj ljudi.........



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V trgovino po
24.3.2008 13:51:29   
jakaracman
Jaz sem se pa vlačila po Supernovi pa ful zapravila in en dober kofe spila.Ljudi je ogromno.Res pa po špecariji nisem hodila.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V trgovino po
24.3.2008 13:56:19   
kaj@
jaz sem ga pa res danes šla iskat,pa kaj potem če je velikonočni ponedeljek,s čim naj si pa rit obrišemo,če ga je pa zmanjkalouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V trgovino po
24.3.2008 13:57:50   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Jaz sem se pa vlačila po Supernovi pa ful zapravila in en dober kofe spila.Ljudi je ogromno.Res pa po špecariji nisem hodila.


Kaj si si pa privoščila?

In kje je tist ta dobr kafe in koliko stane??? Spodnji štuk, ko ti strežejo s kravatami ali zgoraj v zgornjem štuku?



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V trgovino po
24.3.2008 13:59:31   
Mala_princeska
quote]IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

jaz sem ga pa res danes šla iskat,pa kaj potem če je velikonočni ponedeljek,s čim naj si pa rit obrišemo,če ga je pa zmanjkalouser posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]

S časopisnim papirjem user posted image user posted image  ali pa z otroškimi ali katerimi drugimi vlažilnimi robčki, mogoče s papirnatimi user posted image user posted image

Ma malo se moram pohecat, ker se mi skoraj zehaaa

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V trgovino po
24.3.2008 14:06:02   
Ronči
papirnatimi robčki, papirnatimi brisačkami, vlažilnimi robčki...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V trgovino po
24.3.2008 14:15:50   
jakaracman
Kupila sem srajco, pa majčko , pa po Mullerju sem zapravljala, pa za moža lanen reklc.Kavo sem pila spodaj.Drug teden si grem pa nohte zrihtatat.Mi je zelo simpatično zgledal.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V trgovino po
24.3.2008 14:18:35   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kupila sem srajco, pa majčko , pa po Mullerju sem zapravljala, pa za moža lanen reklc.Kavo sem pila spodaj.Drug teden si grem pa nohte zrihtatat.Mi je zelo simpatično zgledal.


Vau nohtki user posted image .

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V trgovino po
24.3.2008 15:30:43   
kaj@
kaj pa če slučajno pridejo kakšni nenapovedani obiski in gre kdo v wc in potem rečejo,tukaj pa še za wc papir nimajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V trgovino po
24.3.2008 17:06:58   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

kaj pa če slučajno pridejo kakšni nenapovedani obiski in gre kdo v wc in potem rečejo,tukaj pa še za wc papir nimajouser posted image user posted image user posted image


za obiske pa evrčke naštimaš....user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V trgovino po
24.3.2008 17:25:26   
kaj@
bom drugič poiskusla...user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V trgovino po
24.3.2008 18:34:27   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

V trgovino na Velikonočni Ponedeljek po Wc Papir.......

Ma, saj imam tud jaz samo še dve rolici doma, pa vseeno ne bi šla na današnji dan v trgovino samo zaradi Wc papirja. Ne vem ali ga kupujejo, ker ga rabijo ali ker je v akciji user posted image user posted image .

V trgovini še vedno kar nekaj ljudi.........





Po kaj si pa ti v trgovino hodila, vau na velikonočni ponedeljek? Ti je pa moralo res nekaj zeloooo nujnega zmanjkat.

A si šla samo v vozičke gledat? user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V trgovino po
24.3.2008 23:43:51   
Anonimen
Hja... jaz sem danes mislila iti v Interspar v City Parku samo po kruh (ostalo sem pač imela doma)... itak, da nisem kupila samo kruha user posted image ... in ko sem videla obleke v City Parku, sem se še spomnila, da imajo pa v Leclercu neko akcijo otroških oblačil (vse po 5€)... kaj mislite, kam sem šla potem? user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?