Imam ranjenca (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


malika -> Imam ranjenca (6.2.2005 16:17:03)

Ja, točno. Naš ati, učitelj smučanja :ups: je danes delal neke akrobacije po Pohorju in če ste štajerke slučajno čutile kak potres, oz. vibracije-to je bil moj najdražji, ki je naredil eno veliko luknjo na smučišču.

Tako, pa smo šibali malo na urgenco, pa malo sem in malo tja in dobro v tem slabem--- končno sem prišla do avta, ker ima strogo mirovanje :(( :)




frutka_ -> Imam ranjenca (6.2.2005 16:21:40)

Malika upam, da se bo zlizal...jaz sem tudi smučarski akrobat, ker imam za smučanje dve levo nogi...po natrganih kolenskih vezeh sem se odločila, da na smučke živa več ne stopim!

Želim vam čimprejšnje okrevanje in dosti dobre volje...saj veš kako znajo biti dedci tečni, če so bolni...:love:




india -> Imam ranjenca (6.2.2005 16:26:39)

Malika, mi pa smo ravno včeraj govorili o nastanku poseke na Pohorju,kao, da je naš ati za to kriv!!! Kaj je zdaj tvoj:love: hotel narediti še neo poseko???

Naj čimprej okreva,čeprav boš ti sedaj bolj mobilna!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Pinja -> Imam ranjenca (6.2.2005 16:40:00)

Upam, da ti bo lahko kaj pomagal, ko ga boš imela doma :bravo:. Men moj ranjenc, ki čaka na amputacijo prsta na nogi :(( (nesreča pri delu 4.1.), nič kaj dost ne more, sem bolj sama za vse :(.

Se boste pa zdej mal več cartal 9nebesa!




Anonimen -> Imam ranjenca (6.2.2005 16:55:41)

Moj je pa prehlajen, se pa obnaša kot bi mu bila zadnja ura.




E_jen -> Imam ranjenca (6.2.2005 17:34:12)

Moj ima že drugi dan vročino. Če bi bilo po njegovem jamranju sodeč, bi bil že pod zemljo:(. Ja deci so pa res eni veliki dojenčki...:duda:




Anonimen -> Imam ranjenca (6.2.2005 17:37:47)

Ojej.:zmeden:

Še dobro, da ni Vitu nič...:rozica:




ninca -> Imam ranjenca (6.2.2005 17:39:20)

:(:(:(:(:(:(
upam da se meni, uičiteljici smučanja ne zgodi kaj podobnega :zmeden:




malika -> Imam ranjenca (6.2.2005 18:16:35)

Ja, preveč samozavesten na smučkah ni za bit :)-:( .

Drugače pa se dobro drži. ga moram bolj jaz spominjat, da ima strogo mirovanje,:)-:)-:)- bomo videli kako dolgo bo to trajalo in kako bo potem ko se bo navadil :)-




Anonimen -> Imam ranjenca (6.2.2005 19:03:18)

Ja, O.K., saj moj je tudi učitelj smučanja, če smo že pri hvalah, pa mu to nič ne pomaga. Čez prehlad ga res ni...




Anonimen -> Imam ranjenca (6.2.2005 20:26:26)

Ajoj zdej se bo pa crkljal;)

Sam da ni hujšga,pa Pohorje je ostalo celo:)-

Lepo se naj pocajta-drugič naj se pa spomne da ni več v rosnih šesnajstih letih-kosti niso več elastične:)-:)-




kimi -> Imam ranjenca (6.2.2005 22:12:21)

Spet smučanje....ojoj. Jaz sem samo enkrat padal in ga takoj opustila. No le upam da bo vse ok




Stran: [1]