RE: ali ima katera... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


maruškaŠ -> RE: ali ima katera... (31.3.2008 9:30:42)

IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

to niso izpadi,ampak se mi samo ne da vec ubadat s to temo


Ne da se ti ubadat s temo katero si sama odprla?!

Jaz nisem imela nikoli rednih menstruacij (razen pri jemanju kontracepcijskih tabletk) - to velja že od 8. razreda naprej.

Forum je javen in vsak ima pravico povedat svoje mnenje pa kakršnokoli že je. In če na javnem forumu izpostaviš problem, vprašanje - pričakuj všečne in nevšečne komentarje..

Erika ne jezi se na druge - niso/nismo te me naredile nosečo (no če to si).




srki -> RE: ali ima katera... (31.3.2008 11:10:43)

Sama osebno sicer ne, moja znanka pa. Delala krvni in urinski test, pa ni nič pokazalo, bila pa je noseča, nosečnost se je na žalost končala s ss.

Pa res malo hormončke oz. živčnost umiri, saj ti nobena nič noče.




*erika* -> RE: ali ima katera... (31.3.2008 13:47:10)

sj nism zivcna,samo mi gre na zivce ko me nekatre obsojajo kolikokrat sem odprla temo pa kaj nism uporabljala kondome....js sm samo uprasala ce ima kareta tak primer kot js in naj bi mi take odgovarjale na pa da mi nekatere pametuje kot da imajo doktorat iz zdravstva.kaj mi ima nkedo za pisat ce ni v taki situaciji nikoli bil.mene ni zanimalo kaksne cikluse imajo zenske,mene je zanimalo ce je katera bila noseca po prvi menstruaciji po porodu ali ne oz. kaj se je potem zgodilo.nekatere so pa kr neki pisale in napadale na koncu pa se moje otroke mesale u to.Forum je javen in vsak ima pravico povedat svoje mnenje pa kakršnokoli že je.




ja je forum javen ampak zakaj pisejo odgovore ki nimajo veze z mojim uprasanjem




smotka_me -> RE: ali ima katera... (31.3.2008 14:17:40)

erika, a si noseča? danes si rekla da naj bi zvedla. če si, ti želim lepo nosečnost!




*erika* -> RE: ali ima katera... (31.3.2008 14:30:03)

u sredo bom zvedla,ker grem dan ponovno kri in vodo.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]