RE: dojenčkov album (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


pasijonka -> RE: dojenčkov album (29.3.2012 13:38:38)

IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

Bi imela eno prošnjo za tiste, ki imate album To sem jaz. Če bi lahko katera povzela na kratko kaj vse zajema čas nosečnosti notri (katere stvari, trenutke, dogodke) in pa vrstni red. Kako se albumček začne predvsem.
Delam svojega, samo za čas nosečnosti, in bi rada čim več zajela. Zdaj v trgovino ne morem ravno it pa si izpisovat ven iz knjigice kaj bi prišlo prav, da bi si pa zapomnila je pa preveč zame, ker sem prav nosečniško pozabljiva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] .

Tako da, če bi si katera lahko utrgala nekaj časa, bi bila zelo vesela!


Jaz ti lahko enega šenkam za plonkat ali morda celo uporabit. Sem začela pisat vanj, pa sem končala po enem stavku, ker se je črnilo tako grdo razlilo, da sem šla kupit novega:-( Si slučajno iz LJ?




amyZ -> RE: dojenčkov album (29.3.2012 20:12:05)

Ne, žal nisem. Samo pa moj zdajle hod gor na izobraževanja, jutri pa potem v ponedeljek in torek. Če bi šlo mogoče tam po 15h? Bi bila zelo vesela, vsaj za preplonkat, če ga res ne rabiš več.




pasijonka -> RE: dojenčkov album (29.3.2012 20:21:27)

IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

Ne, žal nisem. Samo pa moj zdajle hod gor na izobraževanja, jutri pa potem v ponedeljek in torek. Če bi šlo mogoče tam po 15h? Bi bila zelo vesela, vsaj za preplonkat, če ga res ne rabiš več.


Ne, ne rabim ga, lahko ga dobiš. Daj se mi javi na ZS, ti dam cifro, pa naj me pokliče, ko bo.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]