Trgovina Monfalcone (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


vianne -> Trgovina Monfalcone (2.4.2008 19:14:58)

Pozdravljene!

Veliko sem že slišala o tej trgovini, ki se nahaja v Monfalconu - Tutto per il bambino in me zanima iz prve roke če je res tako super.

Ali so cene res nižje kot pri nas, imajo veliko izbire (vozički itd.), kdaj imajo kakšne popuste...

Predvsem me zanimajo vozički... a se pri njih dobi tudi starejše letnike (2007, 2006)? Zame ni nujno da je zadnja moda, predvsem, da je kvaliteten pa po zmerni ceni.

Hvala za informacije!!!

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




soraia -> RE: Trgovina Monfalcone (2.4.2008 21:26:30)

Ojla, v tej trgovini so zelo, zelo prijazni, imajo kar precejšnjo izbiro vozičkov, za stare zaloge ne vem, kako je, kakšnioh popustov nimajo, cene so pa res nižje recimo pri njih je Jane slalom pro (cel komplet) 633€, pri nas sedaj v akciji 700€, redna cena 750€, isto bebe confort high trek: pri njih okoli 650€, pri nas pa mislim, da med 750 in 800€ (govorim za celoten komplet).

Skratka se ti splača it pogledat.




soraia -> RE: Trgovina Monfalcone (2.4.2008 21:31:52)

Pa še to, mene je zanimal en gugalnik pa en stolček za hranjenje, pa jih oni ne držijo v trgovini, pa so mi brez problema naročili, tu je le to, da moraš potem kakšen teden počakat, da pride roba, se pa res vse da z njimi zmenit. Če si od daleč in te kaj konkretnega zanima, jim lahko pošlješ mail (ne vem, če znajo slo, vem pa, da znajo ang) in ti zudi po mailu odgovorijo. LAhko se pozanimaš za model, ceno,... pa boš sigurno dobila odgovor.

to je njihov mail:

tuttoperilbambino@email.it





Anonimen -> RE: Trgovina Monfalcone (2.4.2008 21:34:13)

Res so zelo, zelo prijazni. Pa full popustov dajo, pa kakšno darilce zdraven. Priporočam. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Tinky -> RE: Trgovina Monfalcone (2.4.2008 21:48:05)

Ja, kar se vozičkov tiče imajo full izbire in kar precej zaloge. Cene so pa dosti nižje kot pri nas. Mislim, da starih modelov nimajo.

Če želiš naročit kak voziček, ki ga nimajo na zalogi je cena ista kot pri nas. Jaz sem se zanimala za PP Pliko P3 - športni voziček in je bila cena 289,00 eur, pri Sončku s popustom pa 2 Eur manj.
Namreč oni nabavljajo na veliko, zato imajo ugodne cene, pri nabavi enega samega vozička ne dobijo količinskega popusta in posledično so cene iste kot pri nas.






moya -> RE: Trgovina Monfalcone (2.4.2008 23:30:51)

Jaz sem z njimi kontaktirala preko e-maila ker me je zanimalo ali imajo na zalogi Mutsy. Imeli so samo en komplet, cena ista kot pri nas. Če želiš naročiti se moraš oglasiti tam. Govorijo ang.




AnBan -> RE: Trgovina Monfalcone (3.4.2008 7:20:31)

Kje pa je ta trgovina? V MF jaz poznam samo Emisfero.




Tinky -> RE: Trgovina Monfalcone (3.4.2008 9:19:39)

IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

Kje pa je ta trgovina? V MF jaz poznam samo Emisfero.



http://www.tuttoperilbambino.it/Home%20Page.html

Nahaja se pa zraven občine, Piazza della Repubblica




vianne -> RE: Trgovina Monfalcone (3.4.2008 10:52:56)

Joj punce zlate ste!!! Hvala za odgovore!

Se bova res z mojim zapeljala do njih.




Stran: [1]