začasno ali stalno bivališče na zdravstveni kartici? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


puncica -> začasno ali stalno bivališče na zdravstveni kartici? (9.4.2008 8:11:57)

Mene pa zanima tiste ki imate začasno bivališče a imate tega napisanga na kartici al imate gor stalno bivališče. ker jaz sem si že 2× podaljšala tole začasno bivališče in prejšnje leto sem imela na kartici začasno bivališče, zdej imam pa stalno, pa ne vem al je to ok al ni, predvsem zarad nege otroka, kjer mora biti bivališče (začasno ali stalno) isto kot je otrokovo. Sem pa podaljšanje urejala v službi in oni so posredoval na ZZZS.

In pol mi vedno javlja pri otrokovem zdravniku da nimam pravega naslova kot zavarovanec, sicer do zdaj od decembra še nisem imela nekih problemov glede nadomestila ki ga plača ZZZS me pa to moti.

Hvala za pomoč




M1987 -> RE: začasno ali stalno bivališče na zdravstveni kartici? (9.4.2008 8:16:36)

Jutro [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/kava.gif[/image] Jaz sem se preselila k mojmu in sem seveda dala si tu začasen naslov. Zdravstveno pošto mi pošiljajo na začasen naslov in tudi kjer sem bila so mi rekli, če mi pošljejo na začasenga. Ta naslov imaš tudi na zdravstveni kartici. Po moje sta notri oba, vendar je logično, da če imaš začasen naslov, da si po vsej verjetnosti tam. Lahko pa kje vprašaš. Npr. ko greš naslednjič k zdravniku. LP [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/muca.gif[/image]




kristinaj -> RE: začasno ali stalno bivališče na zdravstveni kartici? (9.4.2008 8:55:20)

ups....si mi dala razmišljat,,,,, jaz in mala smo stalno pri naših prijavljene, jaz sem začasno tudi tam kjer stanujemo, partner je na drugem naslovu..... sem klicala v kadrovsko in mi je povedala, da glede na to, da je na kartici ZZZS začasen naslov pri meni, pri mali pa stalen....najbrž ne bi dobila bolovanja zanjo... bom še malo okoli poklicala in povprašala.....




Anonimen -> RE: začasno ali stalno bivališče na zdravstveni kartici? (9.4.2008 10:27:24)

Jaz imam stalno.




Stran: [1]