prijateljičina poroka (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Anonimen -> prijateljičina poroka (10.4.2008 0:51:42)

Prijateljica se bo kmalu poročila. Poroka bo zasebna - se pravi samo ženin in nevesta in priči, ki se bosta tudi poročila (bodo drug drugemu priče).

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?




mika -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 1:13:28)

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


voščilo bi poslala, če bi oni poslali sporočilo, da so poročeni.

če pa bi povabili na kak kozarček ali piknik, potem bi nesla darilo.




srki -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 7:23:38)

Jaz bi neko malenkost podarila kljub temu, da bo poroka v ožjem krogu.




smigli -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 9:11:22)

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


voščilo bi poslala, če bi oni poslali sporočilo, da so poročeni.

če pa bi povabili na kak kozarček ali piknik, potem bi nesla darilo.


enako




Anonimen -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 13:02:52)

Sporočil verjetno ne bo pošiljala da sta poročena, saj se bosta poročila en ponedeljek, hitro in kot sem rekla, ist sama. Sva pa dobri prijateljici in morda kaj malega, kakšno pozornost bi ji - jima poslala vseeno. Imate kakšno idejo kaj?




Natty5284 -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 14:07:22)

če veš datum kdaj se bosta poročila jima pošlji kak lep sms ali pa kakšno lepo voščilnico...darila jaz ne bi dajala...




Jančika_ -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 14:09:01)

Tudi jaz bi v tem primeru poslala voščilnico, darila pa ne bi dajala.




muška -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 14:31:46)

če sta dobri prijateljici, te bo po mojem že povabila na kak drink. No jaz bi zagotovo poslala čestitko, in če bi me kasneje povabila na drink, pa kakšno mini pozornost.




baguSka -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 16:57:07)

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


No, jaz svoji dobri prijateljici sigurno nebi voscilnice posiljala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ampak bi ji ob prvi prilki, ko bi sle na pijacko voscila osebno... in ji mogoce takrat podarila kaksno malenkost, al pa tud to ne... zdele glede darilca nisem se cist prepricana. Ampak pomoje bl ne... Ker ce sta se porocila privat - brez folka, pomeni zame to, da ne marata rompompoma in da sta se porocila nekak na skrivaj (zase) in da od nikogar nic ne zelita.

Midva se bova enako porocila letos. Nihce ne bo povabljen razen pric. Bova pa potem enkrat nardilo festo - piknik, samo za kolege in ne bova pricakovala nobenih daril, samo to, da pridejo k nama festat. No, upam da naju bodo vzeli zares, sej se midva ne bova porocila zato, da nama bodo darila nosili...

Edino zna bit, da mogoce zdruziva piknik se z mojim 30-im rojstnim dnevom, ki bo tud letos.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Se nisva odlocena...




pikovit -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 22:19:31)

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ali je v tem primeru tudi navada, da se da kaj za poročno darilo, morda pošlje voščilo, karkoli?


No, jaz svoji dobri prijateljici sigurno nebi voscilnice posiljala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  Ampak bi ji ob prvi prilki, ko bi sle na pijacko voscila osebno... in ji mogoce takrat podarila kaksno malenkost, al pa tud to ne... zdele glede darilca nisem se cist prepricana. Ampak pomoje bl ne... Ker ce sta se porocila privat - brez folka, pomeni zame to, da ne marata rompompoma in da sta se porocila nekak na skrivaj (zase) in da od nikogar nic ne zelita.




Se podpišem




Anonimen -> RE: prijateljičina poroka (10.4.2008 22:21:02)

Prijateljica se bo kmalu poročila. Poroka bo zasebna - se pravi samo ženin in nevesta in priči, ki se bosta tudi poročila (bodo drug drugemu priče).


V tem primeru bi vse ohranila pod "zasebno", tudi voscila, darila,.....

Osebno bi ji voscila ob priliki, ko bi naneslo.




Stran: [1]