bolečina v spodnjem delu trebuha (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


sabini -> bolečina v spodnjem delu trebuha (9.2.2005 21:14:59)

Punce a je to normalno da ko stojim in hodim da me boli oz. čutim rahel pritisk v spodnjem delu trebuha. To se mi sedaj kakšen teden dogaja, prej me je pa full krč zagrabil in hitro popustil. A je to normalno ni pa ne vem kakšna bolečina ampak bolj čuden občutek ker čutim kot da nekaj pritiska. Hvala za odgovore superca ste. 27t:duda::sloncek::sloncek:




beba76 -> bolečina v spodnjem delu trebuha (9.2.2005 21:25:49)

Čisto možno, da se ti je :duda: obrnil z glavico navzdol in zato čutiš pritisk.




petraCBU -> bolečina v spodnjem delu trebuha (9.2.2005 22:48:02)

Mh, jaz čuden pritisk in tiščanje v trebuhu čutim že od 12. tedna dalje. Moj G je rekel, da je s tem pri vsaki drugače, vsekakor naj bi bilo pa normalno in sicer zaradi širjenja tkiv in premikov naših pikcev. Magnezij še kar ublaži te zadeve.
P.




MojcaZ -> bolečina v spodnjem delu trebuha (10.2.2005 9:10:48)

Tudi jaz imam probleme z čudnim pritiskom in tiščanjem, tako da dolgih sprehodov ne zmorem več. Prav tako pa je mali pikec zelo živahen in buta enkrat levo, drugič desno.:sloncek: Mi je G pred dvema tednoma rekla, da se je obrnil na glavico in ni panike.

Lp, Mojca




sabini -> bolečina v spodnjem delu trebuha (10.2.2005 11:22:38)

Mojca v katerem tednu pa si? Hvala za tolažbo verjetno res ni nič narobe:sloncek::sloncek:




MojcaZ -> bolečina v spodnjem delu trebuha (10.2.2005 12:40:47)

V 28. tednu.




Anonimen -> bolečina v spodnjem delu trebuha (10.2.2005 20:55:16)

Zaradi bolečin v spodnjem delu trebuha sem bila na bolniški od 11 tedna. Svetujem ti mirovanje. Saj pa to sama čutiš, da ti ni prijetno če se potem giblješ. Čim manj delaj in čimveč počivaj. Ob kakšni čudni bolečini pa takoj na CTG!

Aja, kljub temu, da sem probala čimveč počivat sem rodila v 29. tednu in na srečo je s punčko vse v redu!

Vso srečo

Bojana




sabini -> bolečina v spodnjem delu trebuha (11.2.2005 11:13:29)

moram rečt da sem mi je celo malo umirilo in me ne boli več tako kot prejšne dni. Pregled imam šele 21. ta mesec a misliš da bi počakala do takrat




Stran: [1]