bolečina (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Blejka26 -> bolečina (13.4.2008 11:58:18)

že kar nekaj časa me boli v prsnem delu..ne vem točno razložiti kje in kako bom rekla tko..boli me okrog srca,kot da bi me bolela pljuča samo v tistem delu....eni pravijo da je to lahko psiha..kaj pa mislite vi..je mogoče to pvezano z porodom..jutri bom šla verjetno k zdravniku ker danes bolečina kar ne neha..




tascha -> RE: bolečina (13.4.2008 12:22:28)

A te mogoče boli tudi zadaj v isti višini? Tako mene, pa sem najprej mislila, da je psiha, pa posledično želodec, zdaj pa pravijo,da je to vnetje rebrne mrene. Pomaga mi, da si grejem. Pa baje, da mine brez zdravil.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ampak pravim, da če ne bo dobro do srede, bom omenila zdravnice (grem tako ali tako tja, zaradi zdravil za alergijo.




_andreja_ -> RE: bolečina (13.4.2008 12:24:42)

ja vem kako to zgleda,  mene je tudi včasih tako pri srcu fejst špikalo, če globoko dihaš malce pomaga, vendar je šel moj enkrat zaradi tega k zdravniku pa mu je zdravnik reku, da to zaklopka al kaj že pri srčku dela, ker mu niso nič našli,,, ti pa pojdi vseeno k zdravniku, občutek ni prijeten, pravijo pa da to povečini vse tak špikle.... nevem, mene že lep čas ni špikalo, takrat ko me pa je me je pa par dni skupaj držalo, pa mal preneha vmes, pa spet začne...




Blejka26 -> RE: bolečina (13.4.2008 12:37:07)

srce mislim da ni,ker sem mela cr in so me itak dal na ekg..




_andreja_ -> RE: bolečina (13.4.2008 13:34:18)

ja sej mojmu je tudi zdravnik reku, da to ni nič hudega, in da samo po sebi mine in da se ne vidi na nobenih aparaturah




Stran: [1]