|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 10:44:15   
tina2007
Pozdravljene!

Počasi bo potrebno nabavit še športni voziček in zelooo so mi všeč trikolesniki! Sem pa malo negotovo glede stabilnosti zato vas prosim če mi lahko poveste svoje mnenje glede tega. In kako ste zadovoljne z baby welt buggy fit-om in kje ste ga kupile! hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 12:07:18   
sonchek
baby welt buggy fit

Lep je.. res je lep..zdej je treba sam še zvedet kok je funcionaln...čak se bom pozanimala pri izkušenih kupovalkah vozičkov...user posted image user posted image user posted image

voziček

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 21.4.2008 13:09:25 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tina2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.4.2008 12:41:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 12:58:11   
mayci
Mi smo imeli trikolesnika z velikimi napihljivimi kolesi, zdaj pa trikolesnika marelo (TFK Buggster), pa se mi ne eden, ne drugi nista zdela nestabilna...user posted image
Je pa res, da naš mali v vozičku ni skakal in plezal, ampak lepo sedel.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 13:50:32   
kajajaka
ne vem, če smo samo pri nas tako štorasti  user posted image ,  ampak smo enkrat skoraj prevrnili trikolesnika s prijateljicino punčko...
Tako, da smo se sedaj (ko ga tudi samo rabimo) odločili, da vztrajamo pri klasiki- 4 kolesa.
Ampak po večini so ljudje zadovoljni...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 19:44:49   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tina2007

Pozdravljene!

Počasi bo potrebno nabavit še športni voziček in zelooo so mi všeč trikolesniki! Sem pa malo negotovo glede stabilnosti zato vas prosim če mi lahko poveste svoje mnenje glede tega. In kako ste zadovoljne z baby welt buggy fit-om in kje ste ga kupile! hvala in lp


Priporočam TFK. Sem poskusila vozit TFK in Baby welt pa je TFK veliko boljši. Sploh kolesa ima TFK boljša. Razlika je pa v ceni mislim da samo 50€.

(odgovor članu tina2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički marele-trikolesniki
15.4.2008 23:36:20   
ZmajTolovaj
Mi imamo tudi TFK buggsterja in je super, zelo stabilen kljub lahkosti.

http://www.soncek.si/si/tfk-buggster-orange-crash-celoletna-narocnina-na-revijo-moj-malcek-i9603.shtml

Me pa zanima, kako je z dežno prevleko, se jo pri nas kje dobi prav za buggsterja ali imate kakšno univerzalno?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vozički marele-trikolesniki
17.4.2008 12:25:56   
mayci
ZmajTolovaj, jaz sem kupila originalno prevleko proti dežju v Rutarju, stane pa pribl. 20 eur.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vozički marele-trikolesniki
17.4.2008 19:54:55   
ZmajTolovaj
OK hvala! user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vozički marele-trikolesniki
18.4.2008 16:24:59   
tinaaja
v rutarju je nimajo vec,sem jo mogla iz nemcije narocit user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vozički marele-trikolesniki
18.4.2008 19:50:04   
ZmajTolovaj
Aha, ja ker vozičkov tudi ne bojo več dobili, kakor mi je tam prodajalka rekla; imeli so samo še temno modrega, ko sem ga šla gledat, in je rekla, da je to vse, kar še imajo, in da nič več ne dobijo. Jaz sem ga potem naročila pri sončku, ampak za prevleko pa ne vem, sem jim poslala mail, pa še ni odgovora.
A obstaja kakšna univerzalna prevleka za trikolesnike? Drugač pa ebay. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vozički marele-trikolesniki
19.4.2008 20:38:27   
tinaaja
Mislim, da rabis za buggsterja kar originalno.. je nadpovprecno sirok user posted image
jaz sem vzela tukaj, ker je postnina ceneje kot kjerkoli na ebayu
http://www.o-baby.de/agr/TFK-Buggster_22000_2.html


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vozički marele-trikolesniki
19.4.2008 20:49:10   
ZmajTolovaj
Kaj, ta poštnina velja tudi za Slovenijo? user posted image
user posted image user posted image
Super, hvala ti!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vozički marele-trikolesniki
20.4.2008 7:01:04   
tinaaja
Preverjeno - 9,5€€ je bilo za avtosedez + dezna prevleka user posted image Pa avtosedeze imajo tud fuuul ugodno proti nasim cenam.. 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 10:31:47   
jagoga
Ali tega TFK Buggsterja dobiš samo v Rutarju in v e- prodajalni Sonček, ali tudi v kateri drugi otroški trgovini?
Ali se naslon zniža v ležeči položaj? Rada bi ga videla v živo preden ga naročim preko e-trgovine.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 11:47:07   
ZmajTolovaj
Jagoga, v Rutarju LJ so imeli samo še enega, ko sem jaz gledala (red kakšnim mesecem), tako da ne vem, ali je še tam; prodajalka mi je rekla, da jih imajo samo oni, ampak ne vem user posted image Jaz sem ga tudi hotela vidit v živo, preden ga naročim prek soncek.si, naslon ima dve stopnji, sedeči in ležeči položaj, regulira se z zadrgami ob strani. Ležeči sicer ne gre čisto čisto ČISTO v vodoravno lego, ampak skoraj pa. Naša user posted image lepo spi v njem.
tinaaja, ti si tudi stolček naročila na tisti spletni strani? Ja, cene so veliko lepše videt kot pri nas user posted image . Kako hitro si dobila? Sej ne morem verjet, da imajo tako smešno poštnino ... user posted image user posted image Bomo mi tudi tu kupovali user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 12:21:14   
mayci
Jagoga tudi jaz ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da gre naslon dovolj v ležeči položaj za udobno spanje.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 12:29:12   
jagoga
Ali je ta ležeči položaj vožička primeren za 4 mesece starega otroka? Ali ima katera kakšno slikico ležečega položaja, da mi jo pošlje na ZS?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 16:22:07   
tinaaja
ja mislim, da je primeren... z adapterji pa lhko uporabljas gor tudi maxi cosi lupinico :)

ZT ... prislo je hit, prej kot v 1 tednu od posiljanja. ene 2 dni so pa rabili za to, da so poslali... ja stolcek je bil tudi narocen, sam ne za nas..

video o buggsterju - sneman je v lezecem polozaju
http://www.buggy.de/english/buggster.php?farbe=cr


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vozički marele-trikolesniki
21.4.2008 16:26:35   
tinaaja
v vednost ... sonchek.si ima model 2007 ... jaz sem kupila na ebayu model 2008, ki ima amortizirana kolesa in naslonjalo za noge (pa par novih barv)

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...