IKEA - stolček Gulliver (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Pia77 -> IKEA - stolček Gulliver (15.4.2008 10:54:20)

http://www.ikea.com/ms/de_AT/recall/IKEA_Rueckruf_GULLIVER.pdf




kristinaj -> RE: IKEA - stolček Gulliver (15.4.2008 11:19:46)

ta stolček je namenjen otrokom, ki že znajo sami dobro sedet. dojenčki in mali otroci v tem ne morejo sedeti, bi bili vsi potolčeni ker se butajo sem in tja..pa še kolesc nima spodaj...... .raje kupi od peg perego prima pappa........ je oblazinjen, spredaj ima še pladenjček in pa kolesca..... to je praktično, otoka posediš noter in ga pripelješ do mize... s tvojim stolom je pa to malo težje..... jaz bi razmislila in faj prespala preden bi se za to odločila....

jaz osebno ga ne bi kupila...




piamaria -> RE: IKEA - stolček Gulliver (15.4.2008 15:01:40)

oj,  otročke dobiš vložek, ki se pritrdi na sedalo in hrbtni del, vprašaj, ko kupiš stol, ti ga bodo že prinesli.Je iz bombaža in udoben, ampak res smo ga imeli, ko je že dopolnil 7 mesecev ja.




Pia77 -> RE: IKEA - stolček Gulliver (15.4.2008 20:23:42)

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ta stolček je namenjen otrokom, ki že znajo sami dobro sedet. dojenčki in mali otroci v tem ne morejo sedeti, bi bili vsi potolčeni ker se butajo sem in tja..pa še kolesc nima spodaj...... .raje kupi od peg perego prima pappa........ je oblazinjen, spredaj ima še pladenjček in pa kolesca..... to je praktično, otoka posediš noter in ga pripelješ do mize... s tvojim stolom je pa to malo težje..... jaz bi razmislila in faj prespala preden bi se za to odločila....

jaz osebno ga ne bi kupila...


Ikea poziva kupce, ki so v januarju in februarju 2008 kupili ta stolček, naj ga pridejo vrnit/zamenjat.
Meni itak ni všeč, se mi je pa zdelo pametno na to opozorit koga, ki ga je kupil.




Stran: [1]