PRVI ZNAKI (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


teja++ -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 10:16:55)

Ojla!

Noseča sem 7t, imela sem že prvi pregled, vse je O.K. - plod se vidi, prav tako je bilo zaznati že njegov utrip.
Zanima me, ali se vam pojavljajo že kašni znaki kot so, npr.: slabosti, boleče dojke, ali je trebušček že kaj večji,.......
Jaz razen, da kar sijem od sreče nimam še nobenih znakov, ali je mogoče prekmalu ter, da se bodo pojavili kasneje?
Kaj pa ve pravite na to?

LP ter lepo nosečnost vam želim




Soncnica -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 10:28:46)

Hoj!

Ni nujno, da se ti bo sploh pojavil kateri od naštetih znakov (razen trebuščka prej ali slej seveda :)). Drži pesti in upaj, da te ne bo zagrabila slabost in da te dojke ne bodo začele boleti. Želim ti, da boš celo nosečnost nadaljevala s takšnim počutjem. Srečno!!

Sončnica in :duda::modri: 34 t




Lenči -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 10:36:11)

:bravo::bravo::bravo:

Čestitke!

Nekatere ste pač srečke nosečke brez slabosti in ostalih nevšečnosti. Tak je pač ta svet - ene z vsemi znaki, druge pa z redko katerim.
Bodi srečna, pobožaj trebuščka in naj vaju :angel: čuvajo.

Lenči




zvezdyca -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 10:39:25)

Čestitke! :bravo::bravo::bravo::bravo:

Tudi jaz nisem imela skoraj nobenega znaka, samo spala bi cele dneve, pa tudi to je hitro minilo.




KIRA -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 10:42:22)

pri prvi nosečnosti nisem imela znakov kot jih imajo ponavadi nosečke. sem pa imela krvavitve in izdcedek do 3. meseca, tako da sploh nisem vedla ali bo kaj ali ne. pa slabo mi tudi ni bilo.
tako da sedaj, če bi spet zanosila, sploh ne bi vedla kako in kaj...:zmeden:




tannya -> PRVI ZNAKI (11.2.2005 11:21:59)

Jaz sem v začetku 8 tedna in mi je slabo za znoret, pa zmatrana sem,pa joški bolijo, pa na wc ves čas hodim...
Bodi vesela, da nimaš teh znakov;) Pravijo, da je pri vsaki ženski drugače.
Uživaj nosečnost9nebesa




Stran: [1]