Kje prodat stare knjige? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 9:21:57)

No pri nas praznimo staro hišo in je veliko knjig ki so tudi čes 100 let stare...kje mislite da bi jih najlažje prodala ...




Anonimen -> RE: Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 9:28:02)

Na boljšjaku v Ljubljani, antikvariat mogoče (na Mestnem trgu v Lj)), ampak mislim da trenutno knjig ne sprejemajo, Bukvarna (Kongresni trg, Lj)

Ne pričakuj pa nekih visokih cen, mi smo npr. ponosni lastniki nekaterih prvih izdaj (Cankar, Slomšek,...), pa so ocenjene za 10-20 evrov, maksimalno 50€ za bolj redke izdaje. Nič torej, žalostno. Saj ne d abi jih prodala, mi preveč pomenijo




Volga -> RE: Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 10:28:44)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Na boljšjaku v Ljubljani, antikvariat mogoče (na Mestnem trgu v Lj)), ampak mislim da trenutno knjig ne sprejemajo, Bukvarna (Kongresni trg, Lj)

Ne pričakuj pa nekih visokih cen, mi smo npr. ponosni lastniki nekaterih prvih izdaj (Cankar, Slomšek,...), pa so ocenjene za 10-20 evrov, maksimalno 50€ za bolj redke izdaje. Nič torej, žalostno. Saj ne d abi jih prodala, mi preveč pomenijo


Enako pri nas. Ogromno starih knjig, pospravljenih v škatlah. Mi ni, da bi jih prodajala.




Freycha -> RE: Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 10:37:56)

jaz takih starih knjig ne bi prodajala.... jih imamo doma kar nekaj, pa tudi ni nobenega "načrta", da bi se jih prodajalo....




Anonimen -> RE: Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 18:58:23)

Ah kam naj jih pa dam?
Res nimam kam z njimi...da se mi valjajo po kleti pa tud nima pomena...




nejcko -> RE: Kje prodat stare knjige? (19.4.2008 21:36:41)

Če se želiš knjig resnično znebiti, mislim, da to ne bo težko, vendar vedi, da kakšnega velikega zaslužka ne bo; če bo sploh.

Imaš več možnosti:
- antikvariat: vprašanje je, če ti bodo knjige sploh vzeli oz. če ti bodo vzeli vse, ocenili ti jih bodo pa res na minimalca, torej bo zaslužek zelo boren, če sploh bo.
- daj oglas, če jih kdo kupi, ampak velikega zaslužka ne pričakuj.
- bukvarna - tam ti knjig ne odkupijo, vzamejo pa čisto vse knjige - torej je to najlažja pot, da se knjig znebiš, vendar zaslužka ne bo pa nobenega.
- daj oglas, da knjige podarjaš.




Stran: [1]