31.teden (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


romy27 -> 31.teden (21.4.2008 9:00:48)

lepo pozdravljene,

v materinski soli so nam rekli, da priblizujoci porod se kaze v tem, da se otrok spusti dol, kar pomeni da je tudi trebuh nizje..jst sem sele v 31.tednu in se mi je trebuh spustil kar nizko, pa tudi otroka cutim zelo nizko..vcasih se mi zdi, kot da tko pritiska, da mi bo padel ven..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] 

Ta situacija me kar skrbi..kdaj se je vam otrok spustil nizje?

lp




Kalina -> RE: 31.teden (21.4.2008 9:02:28)

Meni se je 1t pred porodom, v dober 31t. Ampak, to sploh ni merilo, velikim nosecnicam se spusti ze kaksen dober mesec pred porodom! 




2suzika7 -> RE: 31.teden (21.4.2008 9:41:33)

Jaz bi se oglasila pri G za vsak slučaj, če te res bolj tišči kot prej.
Mi se sicer že ves čas nosimo nizko in naprej (zdaj še malo bolj), me je pa tudi okoli 30t bolj pritiskalo vse in sem morala jemat magnezijeve tbl in počivat.
Po tednu je minilo in je bilo stanje veliko boljše.
Zaj samo normalno dol pritiska in brca, včasih kot da bi me ščipal noter, jaz pa odskakujem in se mi zdi, da čeprav se mu je še nekaj tednov nazaj mogoče kam mudilo, se mu zdaj prav nič več ne, in mislim, da bo kar lepo vztrajal do konca!!!
Srečno!!!




frutka_ -> RE: 31.teden (21.4.2008 13:11:43)

Jaz ga nosim že celo nosečnost nizko in to ni merilo bližajočega se poroda.
Bližajoč porod lahko prepoznaš po bolečem in pogostem  otrdevanje trebuha, odtekanju plodovnice,...Če te skrbi pojdi do gin. ampak če otroka normalno čutiš ni potrebe po paniki.




Stran: [1]