Položaj posteljice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Zana ssp -> Položaj posteljice (11.2.2005 19:45:17)

Zanima me, kaj menite na to, da želim imeti otroško posteljico postavljeno pri oknu (možna je normalna zatemnitev), pod katerim je radiator. Taka lega mi je všeč, ker je videti vse skupaj zelo prijetno. Moja mama in tašča sta mi to odsvetovali. Rodila bom aprila in želim stvari urediti čimprimerneje za otročka. Tudi mož se ne strinja z lego postelje. Ampak mogle bi videti, kako je prijetno videti posteljico v sončni legi kot pa nekje v temnejšem kotu! Help.9nebesa




Anonimen -> Položaj posteljice (11.2.2005 19:54:35)

pri oknu, nevem ce je ravno okei:zmeden:




NENAJANI -> Položaj posteljice (11.2.2005 19:59:06)

Jaz sem tudi mislila imeti košarico pri oknu, pod oknom je pa radiator.:zmeden:
Je moja mami rekla, da to ni dobro, ker naj bi potem otroček veliko zboleval. Na njega piha, če imaš odprto okno, če pa je radiator vžgan pa zopet ni dobro zanj. Ne vem, to sem samo čula!!!:zmeden::zmeden::zmeden:




babylove -> Položaj posteljice (11.2.2005 20:40:04)

Bojda ni dobro, da dojenček spi pri oknu ali pri viru toplote. Razmisli, če je res lep izgled sobice na prvem mestu:zmeden:




Zana ssp -> Položaj posteljice (11.2.2005 20:41:23)

No to da se kuri in piha ni tak problem, saj aprila ne kurimo več tako intenzivno, okna ne bom odpirala, ampak le balkonska vrata, ki niso v neposredni bližini.




Zana ssp -> Položaj posteljice (11.2.2005 20:47:26)

Kako torej postaviti posteljico v sobo?

Soba: S je notranja stena, čist desno so vrata
Z je nočna omarica, zakonska postelja, nočna omarica, predalnik
J je okno in balkonska vrata vzporedno sem hotela imeti posteljico
V garderobna omara




rainbow -> Položaj posteljice (11.2.2005 21:07:52)

Če ne bo direktno pihalo na bebo ali preveč grelo, glede na to , da res ne bo več mrzlo, potem jaz mislim, da je ok; sicer pa, če boš v dvomih ali se ne bo izkazalo za v redu, lahko še vedno naredite šarado (če se da) in posteljo premaknete.
Pa srečno!:rozica:




NENAJANI -> Položaj posteljice (12.2.2005 1:32:26)

Je res, da aprila ni treba več kuriti, vendar bo zopet prišel november!!!!!!!:zmeden:




Bina01 -> Položaj posteljice (12.2.2005 6:57:18)

Jaz sem imela v otroštvu posteljo ob oknu in radiatorju. Pa to ni bilo ravno dobro. Občuti se razlika ko je ob oknu mrzlo in hkrati je toplo (zelo neprijetno :zmeden: ).
Tako da naša posteljica ne bo, nikakor, ob oknu.

Verjetno pa ste že razmislili o tem kako odpiramo okna poleti - predvsem zjutraj in zvečer, direkten udar toplote od radiatorja, direktni sočni žarki zjutraj ali popoldan,čiščenje oken, radoveden malček, ki se postavlja na noge...

V materinski šoli so nam priporočali toploto sobe cca 18 C - to pa pri radiatorju gotovo ni.

Tudi jaz imam rok sredi aprila in me to aprilsko vreme tudi malo bega

lp




Stran: [1]