subvencije za hišo pod "spomeniškim varstvom" (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


urssyy -> subvencije za hišo pod "spomeniškim varstvom" (29.4.2008 21:29:33)

Z mojim dragim sva 14.januarja letos dobila težko pričakovano prvorojenko. Trenutno čez teden živiva pri meni in ob vikendih pri mojem dragem z taščo- beri taščo zmajem. Zato sva hitro kupiula starejšo hišo -staro 120 let, ki je pod spomeniškim varstvom in jo morava seveda hitro renovirati, da se lahko čim prej vselimo. Ker gre za zelo velik finančni zalogaj me zanima ali kdo ve, če lahko kje pridobim kakšne subvencije ali sofinanciranje za obnovo hiše nad katero bdi zavod za kulturno dediščino. Če ne bomo do 1.1.2009 na svojem bom "znorela". Rešitev ni, da bi živela pri meni.....žal, ker ima moj s.p. pri sebi doma in veliko dela sam in nima časa za potepanje sem in tja....ga razumem.......tudi on si neskončno želi, da bi bili na svojem....prosim za kakršnokoli informacijo 




frutka_ -> RE: subvencije za hišo pod "spomeniškim varstvom" (30.4.2008 12:35:33)

Za subvencije ne vem, običajno dajo subvencije za novogradnjo. Na slabšem boš pri urejanju papirjev. To pa ziher. Mi smo v podobni situaciji in nam spomeniško varstvo diha za ovratnik za vsaki drek. Prej kot pomoč pričakuj polena.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stran: [1]