zobozdravnik (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


patty -> zobozdravnik (14.2.2005 14:20:16)

Pozdravljene,

imam malce nenavadno prošnjo: ker je šel moj zobozdravnik (še iz študentskih časov) v penzijon, sem si primorana poiskat drugega - se mi pa malce mudi, ker imam eno oreng lukno za zakrpat:)-. A mi mogoče lahko katera koga priporoči? Seveda s koncesijo (če ni v okviru ZD).

Hvala in lep dan vsem,
Patty:sloncek:




Tiamo -> zobozdravnik (14.2.2005 14:45:43)

Hojla,

če je šel zobozdravnik v pokoj bi ga moral kdo nadomestiti? :zmeden:

Jaz sem imela isti problem januarja, pa sem se odločila za zdravnico, ki je prišla na njegovo mesto. In sem zadovoljna z njo. Bi ti jo priporočila, če si seveda iz Ljubljane, vendar je čakalna vrsta za nove zelo dolga: naroča za december 2005.

LP Tia74




African queen -> zobozdravnik (14.2.2005 14:49:59)

Ojla,
Na Naš vsakdan tudi teče debata o zobozdravniku,mogoče najdeš tam kaj primernega!!




emaa -> zobozdravnik (14.2.2005 17:58:32)

jaz sem bila danes pri dr. Sambolec na Karloški cesti 13 (prvič) v Ljubljani. Če ti je vseeno ob kateri uri, te lahko dokaj hitro vzame, jaz sem se naročila pred tremi tedni, ampak sem rabla termin popoldne




patty -> zobozdravnik (14.2.2005 20:29:44)

Punce, hvala. Emamair, bom poskusila na tvojem naslovu - imam pa čas kadar koli, ker sem na bolniški.

Moj zobozdravnik pa je šel v pokoj že pred dvema letoma, toda ker načeloma nimam težav z zobmi, sem to izvedela šele pred kratkim:zmeden: Nov me pa ni hotel vzet, ker nisem več študentka (ZD Aškerčeva). Prejšnji me je obdržal tudi kasneje le iz dobre volje, pa zato, ker z mano ni imel skoraj nobenega dela.

Tako je to. Hvala še enkrat!

Pozdravček,
Patty:sloncek:




Lidija -> zobozdravnik (15.2.2005 10:30:43)

Tudi jaz hodim k dr.Sambolec že 7 let in sem izredno zadovoljna,saj ćčakalna doba ni dolga, pa še ure se drži.




patty -> zobozdravnik (15.2.2005 10:38:35)

Dr. Sambolec do poletja žal ne sprejema novih pacientov :((:((:((
A pozna katera še koga?

Hvala,
Patty:sloncek:




patty -> zobozdravnik (15.2.2005 10:50:48)

Sem pokukala na Naš vsakdan, kot mi je svetovala Sarita, in izvedela za dr. Sanjo Lucijo Pečnik (Bežigrad). V pogovoru mi je sestra rekla, naj se s kartico ZZ osebno oglasim pri njih in me bodo naročili. :bravo:Upam, da kmalu.

Hvala vsem in lep dan,
Patty:sloncek:




Stran: [1]