Dormeo - reklamacija (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


zvesta -> Dormeo - reklamacija (8.5.2008 11:00:18)

Vem, da se je nekrat o tem že pisalo tukaj, pa ne najdem.
Mi lahko poveste, kako vse skupaj poteka? Zamenjajo vzmetnice? Komljicirajo kaj?
A ima še katera shranjeno, kaj jim je v reklamaciji napisala? Bi bila vesela, če mi pošlje na ZS.

Ma, še nikoli nisem nič pisno reklamirala in res ne vem, kako bi naj to zgledalo.

Hvala za odgovore...




potepinček -> RE: Dormeo - reklamacija (8.5.2008 12:32:34)

Meni so pred dvema mesecema zamenjali vzmetnico (ker se je po 8. letih posedla in nagrbančila). Niso nič komplicirali. Poslala sem jim samo pisno zahtevo za reklamacijo z vzrokom in kopijo računa ter garancijskega lista. Čez nekaj dni so me poklicali in me obvestili, da pridejo pogledat. Prišel je en gospod, pogledal in mi vzmetnico tudi takoj zamenjal.




klarisima -> RE: Dormeo - reklamacija (8.5.2008 14:11:00)

Točno tako.
Ti jih samo pokliči in ti bodo vse povedali kako in kaj.
Glede reklamacij ne komplicirajo. Vem, ker imam tudi jaz izkušnje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




zvesta -> RE: Dormeo - reklamacija (8.5.2008 14:22:43)

Pa staro vzmetnico odpeljejo ali moraš sam poskrbet za njo?




robinzon -> RE: Dormeo - reklamacija (8.5.2008 15:36:00)

Poklicala sem na tisto njihovo brezplačno številko, da so mi povedali številko servisa. Po telefonu sem povedala, da se je ugreznil, nič računa, nič garancije, saj te imajo tako ali tako v računalniku. Povedala mi je datum, kdaj pride šofer - serviser? in ta  je dogovorjeni dan brez besed zamenjal.  Je že novega noter prinesel, preden je starega pogledal in odnesel.




Stran: [1]