Izpoved iz Harema (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Knjiga, film in glasba



Sporočilo


puncica -> Izpoved iz Harema (10.5.2008 10:57:20)

Tiste, ki rade berete knjige, ki so napisane po resničnih pripovedih pripročam v branje knjigo Izpoved iz Harema.

Sama sem jo danes prebrala in moram rečt da je tako napisana, da sem jo prebrala v enem šupu, res zelo prestresljivo napisana zgodba, ki te kar potegne vase. Samo ni mi všeč kako se je končalo, ker je ostalo preveč odprtih vprašanj. Konča se namreč tam ko dekle vstopi ponovno skozi vrata svojega doma, kjer sreča mamo in očeta.




Una -> RE: Izpoved iz Harema (10.5.2008 12:55:56)

Sm jo tudi prebrala, pa sm zraven trpela: 1. zaradi zgodbe same, 2. zaradi prevoda/lekture - ni mi jasno, kako lahko založba izda knjigo s toliko napakami. Na žalost je to tisto prvo, kar se spomnim, ko pomislim na knjigo. Drugače pa zelo pretresljiva zgodba.




takero -> RE: Izpoved iz Harema (10.5.2008 17:30:05)

¸tudi jaz sem jo že prebrala in mi je bila zelo všeč.Istočasno pa priporočam še eno ful dobro knjigo,ne spomnim se kdo jo je napisal,naslov pa ja POROČENA POD PRISILO.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




felicia -> RE: Izpoved iz Harema (6.6.2008 18:29:03)

če govorimo o isti knjigi, sem jo brala v originalu in je super (to je dekle iz Srbije, katero odpeljejo v dva harema, če se ne motim?)




Stran: [1]