Splošni okulist mb, za otoka (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Salja -> Splošni okulist mb, za otoka (12.5.2008 21:00:29)

kateri je fajn?Tel št. in naslove prosim..
Kakšne so čakalne dobe




muška -> RE: Splošni okulist mb, za otoka (12.5.2008 21:04:04)

Mi smo hodili v bolnico (v porodnišnico)  in tja ne hodim več, ker smo čakali tudi po 3 ure [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]  z 2 leti starim otrokom!!! Tako da ti tiste ambulante definitivno NE priporočam.  Tudi jaz iščem novega, ampak moj otrokec škili, to pa menda ni v stroki vsakega okulista?




doroteja23 -> RE: Splošni okulist mb, za otoka (12.5.2008 22:34:46)

Jaz hodim z mojo tamalo k dr Golobovi v Cankarjevo ulico. Meni osebno je zelo fajn. ZA čakalno dobo pa ti nebi znala povedat, Ker jaz ponavadi naročim za 6 mesecev naprej.




Pinga -> RE: Splošni okulist mb, za otoka (13.5.2008 7:29:46)

Ojla !

Kolikor mi je znano je za škiljenje fajn dr. Budimličeva na očesnem oddelku v SBM. Jaz sem bila zadnjič tam urgentno za sebe in sicer v soboto dopoldan in je bilo v čakalnici kar nekaj otročkov, ki so po večini vsi škilili. Pa so čakali ravno dr. Budimličevo. Tudi meni je bila ful ok.

Lp




BibaMaJa -> RE: Splošni okulist mb, za otoka (13.5.2008 8:35:22)

Čakalne dobe so približno 6 mesecev. Mi smo se odločili za dr. Zeliča, ki dela v Celjski bolnišnici in je zelooooo dober. Čakalna doba je pa tukaj manj kot 3 mesece. Za starejše otroke pa ima ambulanto v Slov. Konjicah. Priporočam, čeprav se je potrebno vozit.




Stran: [1]