Roza izcedek?!? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Lu -> Roza izcedek?!? (15.2.2005 19:31:01)

Punce pozdravljene!

Danes sem imela pregled pri svoji G. Sem 2 dni čez rok. Pregled mi je opravila vaginalno. Nisem še nič odprta, samo mat.vrat je že zmehčan in skrajšan. Zdaj pa ko sem šla na WC in ko sem se obrisala sem zasledila roza obarvan papir. Tudi na sp.hlačkah je malo. Je to posledica mogoče današnjega pregleda ali je lahko čas za paniko.

Hvala in lep večer še naprej.

lp Lu




tinica -> Roza izcedek?!? (15.2.2005 19:46:55)

Za paniko še ne samo bo pa počasi. Počakaj na popadke ali pa, da ti voda odteče. Jaz sem imela isto takšen roza rjav izcedek zjutraj okrog 3.00h potem pa sem šele dopoldan okrog 9.00h dobila rahle popadke v bolnišnico pa sem se odpravila okrog 11.30h.




atinav -> Roza izcedek?!? (15.2.2005 20:03:41)

Ojla!
Brez panike...sigurno je to posledica samega pregleda, jaz sem že deset dni čez rok in hodim vsak drugi dan na take preglede...tako da se mi je tudi že parkrat zgodilo, da sem opazila za manjšo krvavitev.
Veliko sreče;)

papa
:)





Lu -> Roza izcedek?!? (15.2.2005 20:31:54)

atinav sem pa že mislila da si šla rodit. Joj to čakanje a ne. In kaj ti kaj pravijo? Bo kmalu?




puri -> Roza izcedek?!? (15.2.2005 22:55:38)

Jaz sem tut mal krvavela po pregledu, pa je ginekolog rekel, da to ni nič hudega in da je to od pregleda,.......ja, rodit sem šla pa pol še isti dan:)

Tako, da nikoli ne veš,....sicer si pa že dva dni čez rok in bo tvoj otroček kmal hotel ven:)

Čim manj boleč porod ti želim in zdravega:duda:




Lu -> Roza izcedek?!? (16.2.2005 9:11:13)

Zdravo!

Danes zjutraj ko sem ščla na WC in ko sem se obrisala sem imela pa še rahlo sv.rjavo obarvano sluz :zmeden: Je lahko to čep :zmeden:

lp Lu
3 dni čez rok




Venera -> Roza izcedek?!? (16.2.2005 13:15:23)

Lu pozdravljena?

Se kaj dogaja???????

Jaz imam danes PDP, bila v bolnici na CTG, ko so videli, da še ni popadkov, so me poslali domov in da se naj vrnem čez 4 dni!
Tako, da še kar naprej čakamo!!!!

Držim pesti, da boš že danes cartala svojega sončka! In da bo porod čim lažji!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

lp
Venera 40t




atinav -> Roza izcedek?!? (18.2.2005 17:50:36)

ZA LU!
Jaz sem še kar doma in žal se mi nič ne dogaja...jutri grem spet na pregled, ampak bom tudi ostala v porodnišnici, tko da mi bojo pomoje vse skupaj sprožili, ker je že 14 dni čez rok. Ti povem zelo čudni občutki, čeprav bom vesela ker bo enkrat že tega čakanja konec.

papa
:)




Stran: [1]