Kdaj cepiti? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


zolika -> Kdaj cepiti? (13.5.2008 16:21:25)

Pozdravljene!

Bližamo se tretjemu mesecu (korigirano mesec dni) in čas bo za cepljenje. Vendar me nekaj zanima? prijateljica, ki je prav tako rodila 8t prej  - mi je rekla, da njihov bo cepljenj pri 5 mesecih - torej korigirano 3 mesece? Nam pa je reko,da bo cepljenj že v 3 mesecu po rosjtvu?

Kako je bilo to pri vas? Kdaj ste odšli na prvo cepljenje????




emaa -> RE: KDAJ CEPITI? (13.5.2008 20:01:21)

Za cepljenje ni uporabljala korigirane starosti, temveč dejansko, samo za teste motorike pa korigirano. 




anajmad -> RE: KDAJ CEPITI? (14.5.2008 3:49:39)

IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Za cepljenje ni uporabljala korigirane starosti, temveč dejansko, samo za teste motorike pa korigirano. 

To je tudi pravilno. Naša pediatrinja je nekaj čarala s to koirigiraano starostjo in smo potem kasneje imeli same težave.




* Mateja * -> RE: KDAJ CEPITI? (14.5.2008 20:15:40)

Če je dobil otrok transfuzijo mora preteči toliko časa od nje, pol pa ga lahko cepijo! Tako so meni razložili v Ljubljani! naš je bil kasneje cepljen, ker nisva hodila v ambulanto zaradi kiska in je ravno tako vse steklo, čeprav ni šlo po " regulah"!!!




emaa -> RE: KDAJ CEPITI? (15.5.2008 8:12:02)

Od transfuzije mora biti vsaj tri mesece, David jih je dobil kar nekaj, pa je bil pozneje cepljen, ker je bil  v bolnici, vmes prebolel sepso, je pa s programom cepljenja kasneje ujel brata. 




Stran: [1]