Kožne bradavice (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


malania -> Kožne bradavice (20.5.2008 20:31:48)

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna še kakšno metodo za odstranjevanje kožnih bradavic. Zadnje čase so mi po rokah začele rasti kot gobe po dežju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. Eno mi je pred več kot letom zamrznil zdravnik, ampak sploh ni odpadla, poskusila pa sem že s figo (bela tekočina v listih), tisto rožo (ki ima rumeno tekočino v stebelcih) pa tudi da si jih zjutraj ko se zbudiš osliniš.
Pozna še katera kaj uporabnega?




Volga -> RE: Kožne bradavice (20.5.2008 20:33:41)

Glih oni dan je ibla na TV reklama, da imajo nekaj v lekarnah, nekaj, kar jih zamrzne in potem odpadejo. Kar v lekarni vprašaj.




kaj@ -> RE: Kožne bradavice (20.5.2008 20:34:06)

poiskusi s še zelenim paradižnikom,pa mislim da sem ravno danes ujela da se v lekarni kupi nekaj novega za bradavice in da ti potem v 10 dneh odpade




Felicita -> RE: Kožne bradavice (20.5.2008 20:35:36)

v lekarni se je dobilo 'mazilo za kurja očesa'. meni je šlo s tistim vse dol... sicer pomaga tudi tea tree (čisto olje), samo za ziher je samo v kombinaciji z morsko vodo (brez morja nisem sprobala). Menda se pa zdaj v lekarnah dobi nekaj, kar naj bi bradavico 'zmrznilo' nek vartex al neki podobnega. samo ne vem če bi jaz temu zaupala.

p.s.: reč se imenuje wartner in je u bistvu tekoči dušik.
Sicer pa večina zdravil za bradavice vsebuje mlečno in salicilno kislino ki razžirata poroženelo kožo in razkužujeta tisto kar je v njej.




Pobalami -> RE: Kožne bradavice (20.5.2008 21:50:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


p.s.: reč se imenuje wartner in je u bistvu tekoči dušik.



ta reč odstrani samo manjše bradavice-take res mini 1-2mm, kakor je malo večja ni nič. najboljše da greš k dermatologu je najhitreje.




Anonimen -> RE: Kožne bradavice (20.5.2008 22:07:08)

Jaz imam na stopalu na palcu zadaj in sem kupila tole v drogeriji watsons (nekako tako je),prislo je okoli 20€.Je pa kar velika-bradavica,po prvem nanosu ni odpapla,zdaj sem zamrznila ze 2ic.Na skatli pise,da je za trdovratne potreben 2-3kraten nanos.Bom vidla,ce se je bom resila.
[img]http://shrani.si/t/2U/D4/1LehhTs9/img.jpg[/img]






malania -> RE: Kožne bradavice (21.5.2008 9:06:08)

Hvala vsem za informacije!
Bom šla povprašat v lekarno torej.




mihhha -> RE: Kožne bradavice (21.7.2011 10:45:46)

Js sm isto meu. Sam sem pozdravu. Zdravnica mi je dala recept za "Verrumal" pa sem šov v avstrijo iskat (v slo ga ni) pa se mi je  neboleče zrihtal. Če ma pa kdo še problem z bradavicami nej me pa kontaktira na: lojzelo@gmail.com (lah prodam še Verrumal k mi je čis nov ustov-20 evrov)




Stran: [1]