vreča za quiny sx (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


brinaa -> vreča za quiny sx (18.2.2005 19:43:37)

Pozdravljene,
Naša mala je definitivno prerasla v košaro in mora v športni del, a mislim, da jo bo brez zimske vreče zeblo.
Že cel teden se trudim najti zimsko vrečo za voziček maxi taxi speedy sx (po novem quinny sx) rdeče barve.
V baby centru lahko dobavijo le modro ali sivo, pri infantinu jih sploh nimajo. A katera ve še za kakšnega prodajalca v Sloveniji,ali pa če veste, da bi te vreče imeli kje v Gradzu?
LP




rozi81 -> vreča za quiny sx (18.2.2005 19:53:02)

Probaj pri spletni trgovini sonček. Tam imajo marsikaj in marsikaj se da naročit.

LP S in :duda:




tinica -> vreča za quiny sx (18.2.2005 20:19:03)

Jaz sem prek ebay naročila zimsko vrečo babynest MUCKI XL imajo pa jih tudi v Gradzu v Kiki na otroškem oddelku izredno dobra zimska vreča, saj ne prepiha, ne premoči je izredno topla in pa na notrnji strani kjer ima otrok noge potem ko je večji (saj jaz sem kupila vrečo XL) lahko na notranji strani lepo obrišeš če ima slučajo umazane čevlje, skratka jaz sem zelo zadovoljna. Imajo pa v kiki tudi druge zimske vreče.




andrejaz -> vreča za quiny sx (18.2.2005 21:14:40)

Probaj pri Sončku http://www.soncek.si/shop/page/group/id/871/

:sloncek:





brinaa -> vreča za quiny sx (18.2.2005 21:44:52)

Hej Tinca,
a je ta vreča univerzalna, oz. je primerna za vse vozičke? Koliko pa je cena v Kiki, če se mogoče še spomniš seveda.
LP




brinaa -> vreča za quiny sx (18.2.2005 21:48:33)

Joj, pa hvala še Andreji in Rozi, sploh nisem vedela, da jih na sončku prodajajo.
Pa mogoče katera ve, če so te vreče dovolj velike, da bi jih uporabljal tudi pozno jeseni, ko bo moja punčka stara malo več kot leto dni?




Stran: [1]