ena žlička (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


iza -> ena žlička (18.2.2005 20:14:15)

Zanima me če je pri uvajanju hrane res prvič treba dat dobedsedno samo eno žličko za poskusit? Danes sva prvič probale korenčkovo kašico. Zelo ji je bila všeč, jaz pa sem ji kar dajala. No sej mislim da vsega skupaj kar je prišlo v njen želodček je mogoče za dve tri žličke, ampak vseeno!?:zmeden:
Zdele zvečer jo je mal metal sem pa tja, pa mal težje je zaspala kot ponavadi, mogoče od tega???
Kaj pa potem drugi tretji četrti dan, lahko pa najbrž že dam kaj več, oz. jaz bom kar pri istem ostala saj sem ji že prvi dan dala toliko kot bi ji mogoče morala malo kasneje.
Baje korenček zapira. A je to res?

Pozdravček vsem :duda: in :kava:




iza -> ena žlička (18.2.2005 21:53:46)

Kako naj pazim? A naj ji ga ful malokrat dam al naj raje še š čim mešam? Upam da bo danes vredu prespala noč, zaenkrat še vedno lepo sanja.
Nočko9nebesa




Blink1 -> ena žlička (19.2.2005 11:48:14)

jaz sem začela s prekuhanim jabolkom...Jabolka so najbolj ziher:) Pol pa počasi jabolku dodajaš...banano, korenček... Moja korenčka ni hotela niti povohat, ampak ko se je skril v jabolko in marelica je bil dober;)

Pa dopoldne novo hrano, da je ponoči ne šraufa




iza -> ena žlička (19.2.2005 13:45:13)

Ja jo je ponoči kar malo matralo. Če ga je pa tko rada jedla. Danes pa sva jedle jabolka z korenčkom, že ob pol desetih tako da zdaj pa sigurno nima kaj bit.

LP




Stran: [1]