klenovica (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


* Mateja * -> klenovica (13.6.2008 20:03:24)

Čau! Gledam za apartma v tem kraju, preko vrteca v katerem dela, sam nimam pojma kako ta kraj zgleda! Ima katera kako izkušnjo?




metkica1 -> RE: klenovica (13.6.2008 20:12:59)

Smo bili lani v kampu.
To je bolj mali kraj z eno trgovino in malo oddaljeno gostilno in pekarno, a ne preveč tako da ko prideš do tja si ravno prav žejen. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Plaža je fajn, drobni kamenčki in zelo blizu apartmajev in kampa. Na plaži najdeš komot tudi senčko.
Mi smo bili nasplošno zadovoljni, ni pa to za mlade željne zabave, ker tam ni fešt, diskotek, in nočnega življenja, če si ga ne narediš sam.
Je torej bolj mir.

Posebej za otroke kakih igral ni, tako da mi smo veliko vlekli s sabo je pa fajn se za sprehajat ob morju




Gina -> RE: klenovica (13.6.2008 20:28:29)

Točno tako je, kot ti je metkica napisala. Mi smo bili sicer malo naprej, v enem majhnem, luškanem kampu. Meni ni toliko do hrupa, zabav in otroških zabaviščnih parkov, zato je bilo to precej idilično, pa moji otroci imajo podobne predstave. Glavno da je morje čisto ob prikolici, pa da je topla voda zraven in da igramo karte in da je blizu sladoled, pa ribe za lovit. Če pa je tvoja predstava o morju podobna npr. baški in njeni gužvi, potem pa ti ne bo všeč.
Je pa to kvarner in posledično mnogo bolj čista voda. Tako da jaz grem letos spet v kvarner. Meni je všeč.




* Mateja * -> RE: klenovica (13.6.2008 20:33:43)

Sem zdej brskala po netu in zgleda ok. MI smo prilagodljivi, bomo pa šli itak dvakrta na morje, tako da enkrat gremo bolj v gužvo, drugič pa lahko gremo bolja na  mirno. Važno je to, da se lahko gre kam kaj dobrega pojestl,  da je senčka in primerno za se kopat za malčke. Nočnega življenja itak ne rabimo!!




total -> RE: klenovica (13.6.2008 22:43:13)

Vsako leto smo dol za par dni,ker ima moj stric prikolico,men je ful luštno ker je mir,čist blizu plaže ima prikolico in je res fajn,ni pa nočnega življenja....ja pa lepo.




* Mateja * -> RE: klenovica (14.6.2008 16:00:26)

kaj je senca na plaži?




total -> RE: klenovica (23.6.2008 9:25:59)

Tut se najde sence..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]