izcedek in spolni odnosi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> izcedek in spolni odnosi (16.6.2008 17:01:26)

Zanima me, če ste tiste, ki ste imele rjav izcedek med nosečnostjo imele normalno spolne odnose ali ne? Že nekaj dni imam rjav izcedek, občasno pa tudi kakšno kapljico krvi, ko se obrišem. Bila sem pri g in je rekel, da zaenkrat zgleda vse vredu. Nisem pa ga vprašala kako je s spolnimi odnosi. Jaz sem namreč bojim, da bi bilo kaj narobe, mojega pa že pošteno razganja. Zanima me kako ste druge imele to urejeno.




izgubljena_ovcka -> RE: izcedek in spolni odnosi (16.6.2008 17:05:05)

Da se "poštimat" tudi brez odnosov, se pravi brez penetracije! Pač se poslužita druge metode, malo izvirnosti prosim! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Jaz se že celo nosečnost bojujem s takimi in drugačnimi izcedki, vnetji in glivicami in mi misel na to ni preijetna ampak hormoni se pa ne dajo! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Sploh pa najprej vprašaj G in če dovoli ne vidim razloga zakaj ne bi...




laura28 -> RE: izcedek in spolni odnosi (16.6.2008 17:44:12)

Meni se je pojavil tudi najprej rjav icedek, potem pa kri. G mi je priporočala počitek brez sponih odnosoov. Rjav icedek sem imela približno 4-5 dni potem pa je izginil, sem pa itenzivno počivala. Jaz bi s spolnimimi odnosi raje malo počakala, da izcedek povsem izgine.
Lp




sandra123 -> RE: izcedek in spolni odnosi (16.6.2008 17:55:10)

V bistvu je že Laura prispevala pravi odgovor, pa vendarle bi rada nekaj dodala, vsekakor pa te ne želim strašiti...Kadar se v času nos. pojavi rjav/rdečkast izcedek, je lahko v ozadju tudi kakšno vnetje, zato se takrat spolne odnose odsvetuje...
Ne vem, kaj tvoj dragi razmišlja, ampak jaz se v tvojem primeru ne bi izpostavljala spolnim odnosom...če bi šlo za kakšno glivično okužbo, bi se lahko še tvoj partner okužil, zdravljenje pa ni tako lahko...se lahko ponovno prenese s partnerja na tebe in ti ponovno povzroči vnetje...Pa še plod je ogrožen, kajti določene glivične okužbe se lahko agresivno obnašajo do mat.vratu in lahko povzročijo prezgodnji porod...




Naja30 -> RE: izcedek in spolni odnosi (16.6.2008 18:27:07)

Ne, midva jih nisva imela. Sem se preveč bala.




Stran: [1]