oblikovanje vabila (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


heli23 -> oblikovanje vabila (19.6.2008 10:31:37)

Lep pozdrav punce
Imam en problem in upam da mi bo katera znala pomagati. In sicer, delam vabila za mamičin abraham in bi ji rada enostavno naredila v wordu, problem pa je ko bi rada celo besedilo dala v kakšen luškan okvir ali pa kakšne rožice dodala ali karkoli. Včasih vem da je bilo v wordu to nekje, full veliko okvirjev, sedaj pa jih nikjer ne najdem. Sedaj pa ne vem al se več na word ne spoznam, enostavno nikjer več teh okvirjev ne najdem!!!! Upam da je katera že kdaj dela kakšno vabilo na rač. in mi bo lahko pomagala. Ali pa će ima katera kakšno idejo kako še drugače naj oblikujem vabilo.




sunny24 -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 10:57:47)

Kaj pa če potegneš z neta kak program za oblikovanje fotografij (npr. canon easy photo print)-tam lahko dodaš vse možne okvirje, besedilo, slikice,... Meni je full dobr! V Wordu pa res nevem kako bi to šlo.
Upam, da sem ti  kaj pomagala




Tiamo -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 11:08:56)

Pojdi na Vstavljanje/slika/izrezek... napiši v iskalnik Okvir in ga dodaj..




sončnica24 -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 11:39:00)

Jaz imam sicer Word 2007 to je ta novejši in sicer prideš do okvirjev tako: Postavitev strani - obrobe strani - okvir. 




urška -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 16:07:01)

kaj pa če jih narediš v publisherju?




Vesna27 -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 19:04:18)

Jaz ti lahko pošljem moje vabilo, ki sem ga naredila za rojstni dan (Abraham) od mame.
ČE rabiš, mi pošlji mail: soncek27@gmail.com





heli23 -> RE: oblikovanje vabila (19.6.2008 21:38:33)

Kje pa naj dobim ta publisher??? Je enostaven za delat?




robista -> RE: oblikovanje vabila (27.9.2016 13:35:11)

Zdravo,

a se je kdo odločil za oblikovanje vabil pri kakšnem grafičnem oblikovalcu?
Gledam pri teh tukaj http://www.graficnooblikovanje.org/oblikovanje-vabil-letakov in vidim da nudijo to storitev.

Se bolj splača narediti to sam ali ne, glede na kvaliteto.




Stran: [1]