izpadanje las (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


mischka* -> izpadanje las (24.2.2005 12:48:31)

Zdaj sem 6 tednov po porodu, lasje pa mi izpadajo kot nori! Mal mi je čudno, ker po prvem porodu so mi začeli izpadat šele čez kakšnih 5, 6 mesecev, zdaj pa že kar takoj. Ste imele podobne težave?
Mene včasih kar panika zagrabi, ko si operem glavo:ups:




sa -> izpadanje las (24.2.2005 13:03:19)

Meni so lasje zaceli izpadati kar kmalu po porodu,zdaj skor 7 mesecev kasneje se vedno izpadajo vendar v bolj blagi obliki.
lp8)




annna -> izpadanje las (24.2.2005 15:07:22)

Ravno sem hotela odpreti temo na to tegobo. 4 m po porodu tudi meni fuulll izpadajo. Če se samo primem za lase, mi sigurno šop ostane v rikah. Pol bo že normalno, če se pojavi pri tolikih. Saj pravijo, da se v nosečnosti zgostijo, očitno kaj kmalu tudi izpadejo. Sam da ne bodo preveč.

lp:((




sheeba -> izpadanje las (24.2.2005 19:06:15)

meni tudi izpadajo lasi kot nori hvala bogu da ih imam precej ampak v stanovanju ih je vsepovsod. ne vem če moram jemat kakšne vitamine (če sploh lahko ker dojim:muca:




p@tricij@ -> izpadanje las (25.2.2005 10:21:17)

tudi jaz se priključujem vam. moja je stara skoraj 8 mesecev in meni tako izpadajo lasje, da je noro.
nekaj postov nazaj sem prebrala da nekatere imajo šampon folten ali pa fitoval plus. sem danes moža poslala v lekarno, če jih tam prodajajo da mi ga kupi.
pa še domač recept: 2 žlici olivnega olja, rumenjak in sok 1 limone. vse to zmešaš in vtreš na lasišče in pustiš cca. 30 min in nato spereš.
bom tudi to še probala.:zmeden:




urskas -> izpadanje las (27.2.2005 10:08:58)

živjo,
tudi sama bom kmalu "plešasta", ker imam že tako in tako zelo redke lase. zdaj sem se ustrigla kakšnih 15 cm in začela jemat pivski kvas v tabletah ter se umivati z jajcem. Upam da bo kmalu bolje.

Sem pa vprašala zrdavnika, kaj sploh lahko vzamem vitaminskega ker še dojim, pa je odgovoril da kvas, ki ima obilo B vitaminov. Opažam pa še, da se mi je povečala količina mleka v prsih.

LP urskas




Janeja -> izpadanje las (16.3.2005 22:56:59)


Meni je od vseh preizkušenih stvari najbolj pomagala najbolj enostavna - kupljen koprivin šampon. Uporabljala sem tistga od Afrodite in že zelo kmalu je bila količina izpadlih las vsaj za polovico manjša.

Probajte! Men je res pomagal.





Lunca1 -> izpadanje las (28.3.2005 9:05:12)

Tudi jaz moje stresam po celem stanovanju, tako da jih pridno pobiram s Pine.:zmeden::)- Se bo že ustavilo, saj naj bi bilo to nekaj čisto normalnega.




zverka -> izpadanje las (21.4.2005 12:07:38)

Tudi meni so lasje kar v šopih izpadali. Sedaj po sedmih mesecih pa se je stanje malo umirilo. Brez skrbi, po moje je to normalno.




Stran: [1]