Ležalnik za plažo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


honey -> Ležalnik za plažo (1.7.2008 10:28:22)

Z možem spet gledava ležalnike za plažo in se nekako ne moreva odločit, da bi dala 40 € za en ležalnik. Vem, da ga bova imela dolgo, ampak to pride 80 €, mi2 pa oba v rdečih številkah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Pa me zanima, če imate kaj izkušenj s temi cenejšimi variantami ležanikov - npr. tja do 20 €. Kakšni se vam zdijo, so trpežni, kakšno ogrodje?




Pi-kica 1 -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 10:46:25)

Če hočeš prav ležalnik, se kar splača dati malo več. Te cenene variante so dosti slabše sicer pa imamo mi tak stol, ki je precej cenejši, ima pa enako ogrodje kot ti dražji ležalniki.





honey -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 11:06:12)

In kje ste ga kupili, če smem vprašat?




kristinaj -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 11:14:14)

jaz bi špendala malo več, ker potem bi več časa gor ležala.... jaz sem tamali kupila ležalnik za 40 eurov, da bo na morju, po kosilu, počivala v senčki....

trajal bo kar nekaj časa... če bi vzela pa unga za 20 bi morala naslednje leto spet unga za 20 kupit.... zakaj si pa blazine ne omisliš, je cenejša pa še lažja za nosit.....




Pi-kica 1 -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 11:18:57)

 Baumax




honey -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 11:59:43)

No, saj ravno v Baumaxu sem ga včeraj gledala. Saj zato sem se spomnila, da malo povprašam, kako je s tem. Ja, vem, da je blazina lažja in cenejša pa vse to in jo tudi imam - tisti fotelj, ampak me moti, ker je še vseeno plastika. Na ležalniku pa res lepo ležiš in dihaš. Ne vem, blazina mi ni preveč všeč.




Pi-kica 1 -> RE: Ležalnik za plažo (1.7.2008 12:28:43)

Meni so tudi fajn tisti majhni stoli za na plažo, ki imajo kovinsko ogrodje, oblečeni pa so z blagom. So čisto poceni, zložijo se na malo in jih ni težko nosit, pa še fajn se spi v njih[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Stran: [1]