Kako kuhate na sopari? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


Mojca P. -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 18:24:57)

Nas mali je ze skoraj vso zelenjavo:bravo:. Uporabljamo Bo*frostovo:)- (je vsekakor najkvalitetnejsa)in jo vedno prekuham. Zdi se mi pa skoda, ker vem, da tako prakticno ubijem vse vitamine:zmeden:.
Kako ve kuhate na sopari? Je to sploh prakticno, al samo zdravo?
:rozica:




total -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 18:37:53)

Pozdravljena,jaz uporabljam dve posodi,ena na drugo kuham notri zalenjavo,tako ostanejo vsi vitamini.

Lp:rozica:




Jančika_ -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 19:19:39)

Pri nas imamo tak mrežast nastavek, ki se razpre in ima noigce. Postaviš ga v lonec, v katerem je toliko vode, da ne sega prek zelenjave v tej mreži. Kupljeno v Ikei. Pa ne mislit, da ga uporabljam:)-. Saj bom, obljubim!




ZARA -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 19:21:49)

ne kuhamo...




Anonimen -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 20:42:44)

Jst kuham v Zepter posodi skorajda brez vode. Tako tud vse najboljše ostane v zelenjavi.:bravo:




Mojca20 -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 20:50:20)

Tud mi ne kuhamo na sopari.




babylove -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 21:06:40)

Kristina, v čem je pa finta Zepterja?
Jaz tudi imam te rajngle, ampak jih kot navadne uporabljam. A se res ne bo nič prijelo, če brez olja pečem in brez vode kuham? Še nisem poskusila.




Mojca P. -> Kako kuhate na sopari? (25.2.2005 21:12:48)

Kja pa te Tefalove-iz Mercatorja recimo? A bi tud tukaj lahko daa cist mal vode?




polona2 -> Kako kuhate na sopari? (26.2.2005 11:07:58)

Vso zelenjavo skuham v soparniku, lahko kupiš lonec z nastavkom in pokrovko, lahko pa imaš samo nastavek, kot Jančika, lp!




Jančika_ -> Kako kuhate na sopari? (26.2.2005 11:12:56)

Pri nas v tem nastavku kuha samo Joe, pa še to štruklje.:ups: Ampak zdaj ga bom pa res začela uporabljat še jaz....




Blink1 -> Kako kuhate na sopari? (26.2.2005 14:41:08)

Hmmm...mi ga tudi imamo...Do zdaj nisem vedela kaj naj z njim:zmeden:




emaa -> Kako kuhate na sopari? (26.2.2005 19:22:15)

pr nas imamo podobno firmo kot Zepter, pa kuhamo na sopari. Vso zelenjavo, krompir,vendar damo noter le toliko vode, da pokrije dno, imaš na visoki vročimi, da se začne kuhati (ponavadi kazalec pride v zeleno območje), nato znižaš, dokler kazalec ne dosega rdečega območja, ugasneš, ne odpiraš in se skuha do konca. Zadevo se da uspešno uporabljat na večini posod s temperaturnimi indikatorji, sam krompir pa je treba kuhat z vodo, če posoda res ni namenjena kuhanju brez vode. Se pa pozna na zelenjavi, barvo ohrani, pa tudi razkuha se ne tako hitro.




Stran: [1]