shranjevanje frutkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


vaney -> shranjevanje frutkov (10.7.2008 20:57:31)

Zanima me, kje ve doma hranite frutke? V hladilniku ali na sobni temperaturi? V trgovini so namreč kar na navadnih policah, zdaj pa gremo na morje in ne vem, ali naj jih dam v hladilno torbo ali to ni potrebno? Hvala.




wing -> RE: shranjevanje frutkov (10.7.2008 21:17:22)

Isto kot v trgovini, na sobni temperaturi kot ostala živila takšne narave. Seveda neodprta. Odprta in ne v celoti porabljena pa seveda v hladilniku do naslednjega dne, če ga seveda prej ne porabimo.

Ne rabiš jih dajat v hladilno torbo, saj so vakuumirana, neodprtih pa itak ne boš peljala s sabo.




Anonimen -> RE: shranjevanje frutkov (10.7.2008 21:18:40)

V trgovini so namreč kar na navadnih policah, zdaj pa gremo na morje in ne vem, ali naj jih dam v hladilno torbo ali to ni potrebno? Hvala.


Po moje ni potrebno.

Doma jih imam kar v hladilniku, tam mi najmanj smetajo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Naja30 -> RE: shranjevanje frutkov (10.7.2008 21:21:01)

Doma jih imam v omari.




Vrtnica79 -> RE: shranjevanje frutkov (10.7.2008 21:30:19)

Doma jih imam v shrambi, torej na sobni temperaturi.





matea1 -> RE: shranjevanje frutkov (11.7.2008 6:08:53)

Ko smo šli na morje, jih nisem dala v hladilno torbo, ker imamo v avtu klimo in posledično ni bilo tako zelo vroče.




kristinaj -> RE: shranjevanje frutkov (11.7.2008 7:45:26)

doma so na polici, ko pa so enkrat odprti pa v hladilniku 24 ur. sedaj je že tako velika, da soke popijemo, redčim jih z vodo, ostalo pa uporabljam zelo malo....... jih imam pa vedno na rezervi ker nikoli ne veš kam te pot zanese in še to samo sadne, zelenjavnih ne, ker niso okusni..




botrca -> RE: shranjevanje frutkov (21.7.2008 22:24:39)

Jaz dam vse v hladilnik, ko pa imam namen porabit dam 2-3 ure prej ven da pride do sobne temperature. Ko bomo pa šli na morje bom pa dala v hladilno torbo. Vsak dela drugače.




selma2 -> RE: shranjevanje frutkov (22.7.2008 18:04:21)

V shrambi, ko ga odprem pa v hladilniku tako kot piše na embalaži proizvajalca.




Shorty_ -> RE: shranjevanje frutkov (24.7.2008 20:46:06)

Na sobni temperaturi, problemov ko so napol odprti pa pri nas nimamo ker ga res dobi morda 1x na dva meseca in ji je tako fino da ga zmaže do konca[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stran: [1]