VOZIČKI HARTAN (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


inara -> VOZIČKI HARTAN (27.2.2005 15:48:11)

Prej sem brala o teh vozičkih in našla njihovo spletno stran, kjer pa zraven posameznih modelov voičkov ni napisanih cen.Kje vse sploh držijo te vozičke? Ima katera izkušnje z njimi?

INARA IN NJEN :duda:




Anonimen -> VOZIČKI HARTAN (27.2.2005 17:25:20)

Um, mislim da v Kiki. Bom preverila.




Anonimen -> VOZIČKI HARTAN (27.2.2005 17:26:55)

No, ne v Kiki, temveč pri Schmid-u. Samo tudi ni cen:zmeden: Mam en katalog star pa je cena za Zwilling Z II 549€ (nekej znižan).

Poglej na http://www.shcmid-baby.at




Anonimen -> VOZIČKI HARTAN (27.2.2005 17:29:05)

:ups::ups::ups: Imajo tudi v Kiki:ups:

Ne vem, če tele cene še držijo, je katalog od lani jeseni.

Trio X stane 479€, Skater X stane 499€ in Racer S stane 429€. Vreča za Trio X pa stane 124€




Joni -> VOZIČKI HARTAN (27.2.2005 20:29:16)

www.hartan.net

Na njihovi strani imaš tudi mejl - jim pišeš, pa ti pošljejo cenik po mejlu!
Ribica ti je poslala cene iz Kike, potem boš lahko primerjala še s slovensko varianto! Ni pa bistvene cenovne razlike (pri mojem modelu 5000 SIT), razen če bi kje iz Nemčije dobila ugodno varianto in voziček naročila po pošti!

Joni:metulj:

Vozičke Hartan si lahko ogledaš v Mozirju pri uvoznikih (naslov najdeš na zgornjem internetnem naslovu), lahko pa tudi nekje v Domžalah, v trgovini Katja in Alen - mislim, da se ji tako reče nisem pa prepričana!

Sem pa zadnje čase toliko pisala o teh Hartan vozičkih, da bo še kdo mislil, da imam kake veze z uvoznikom!:)-:)-:)-




lin -> VOZIČKI HARTAN (28.2.2005 13:38:56)

Malo sem si pogledala spletno stran z temi vozički ma morem povedat da so mi bolj všeč Quinny ali pa kakšni drugi,recimo traxx od hauka!Vsak ma svoje okuse in prav je tako




SISI25 -> VOZIČKI HARTAN (2.3.2005 17:14:40)

jaz sem ta voziček kupila v Mozirju, kjer so direktni uvozniki. Saj imajo tudi svojo spletno stran. Ne vem pa ali so kaj dražji kot v Avstriji.




Stran: [1]