že spet vročina (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Suza -> že spet vročina (27.2.2005 20:32:47)

Saj več ne vem kaj naj naredim. Tamali ima spet vročino in to 40,3°C. Pa še nismo popili vsega Hiconcila do konca.
Smo bli danes pri dežurnem in nič. Sicer se ne spoznam kaj dosti na medicino ampak koliko vem je setimentacija 44 dosti nad dovoljeno, pa levkociti so 16,4.
Naj mi prosim katera medicinka to malo razloži.
Pa da smo že od 25.1.(po ceplenju za 1.leto) non stop bolani. Najprej uhe, potem gripa, pa ponovno uhe, kaj bo pa zdaj pa nimam pojma. Iz noska mu ne teče, samo malo kašlja vročine pa nikak zbiti.
Prosim lepo za kak nasvet!




Anonimen -> že spet vročina (27.2.2005 20:37:29)

Lahko da je spet viroza. Mi smo imeli najprej virozo, potem norice, pa spet virozo. Tisti Hiconcil z virusi nima nobene veze, saj to verjetno veste, a ne.




Suza -> že spet vročina (27.2.2005 20:42:14)

Ja to vemo. Kot kaže so virosi v zraku. Doma smo vsi zdravi in tamali ni bil nikje. Jutri gremo ponovno k pediatru pa bomo videli kaj bo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.2.2005 21:06:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Suza -> že spet vročina (27.2.2005 21:11:01)

Smo jo že zbili. Vendar ne s Paracetamolom, ker ne odreagira nanj. Pri tako visoki vročini uporabljamo Voltaren svečke, drugače pa se tuširamo ali pa krompirove obkladke.




Kenny -> že spet vročina (27.2.2005 21:15:19)


Mi smo tudi stari eno leto oz. 13 mesecev, pa sploh še nismo uspeli se cepiti, ker smo nonstop bolni. Najprej je bila viroza, potem en teden zdravi, potem šesta bolezen, potem takoj spet viroza, zdaj smo pa upam končno spet zdravi!:bravo: Mogoče imatepa tudi vi šesto bolezen (če ni drugih znakov, razen vročine)?!





Suza -> že spet vročina (27.2.2005 21:17:26)

Šesto smo preboleli že poleti, ko smo bili stari 8 mesecev.




Kenny -> že spet vročina (27.2.2005 21:21:38)


Potem pa ne vem, vam pa želim čimprejšnje okrevanje!:rozica:





Willson -> že spet vročina (27.2.2005 21:32:15)

Ja te zelo razumem, da te skrbi! Ponavadi je tako po cepljenju, če je otrok v času ceplenja bil v stiku s kakšno okužbo in ker jim takrat odornost pade se težko borijo proti virusom in bakterijam in to lahko bolezen zelo podaljša. Sedimentacija in levkociti so pa pri vnetju normalno povišani, saj kažejo , da se telo bori proti bolezni. Npr. če nas boli samo grlo , pa brez vročine pa je SR že povišan . Ne vem mogoče pa bi bilo dobro zamenjati antibiotik, vsekakor mu je treba TT nad 38 stopinj zbijati , pa seveda obvezno k njegovemu pediatru. Upam, da boste čimprej zdravi.




Suza -> že spet vročina (28.2.2005 11:08:24)

Hvala za razlago. Smo bli danes pri pediatru. Diagnoza: gnojna angina in vnetje desnega ušesa. Ko pa sem povedla, da smo bili včeraj pri dežurnem in ni zamenjal antibiotika kjub slabim izvidom, pa so se mu lasje pokonci postavli.
Zdaj smo zamenjali antibiotik in upam, da se bomo hitro pozdravli.




Anonimen -> že spet vročina (28.2.2005 20:46:57)

Ojoj, še dobro, da ste res šli. Upam, da bo sedaj zdravilo čimprej prijelo.




Stran: [1]