pomoč v gospodinjstvu- cena (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


ČebelicaMaja -> pomoč v gospodinjstvu- cena (21.7.2008 10:01:46)

ker sem pred drugim porodom, sva se z možem odločila, da bi si našla za pomoč (pospravljanje, likanje) kako gospo...sem že nekajkrat brala na RR da ste to temo omenjale, imava v mislih eno gospo, pa vendar bi vas vprašala, kakšne so kaj cene na uro za Lj., da se ne bi blamirala ali delala račune brez krčmarja...hvala!




Majuska -> RE: pomoč v gospodinjstvu- cena (21.7.2008 11:35:02)

Uh, pojma nimam ... ampak pod 5-7 € na uro najbrž ne dobiš nikogar [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




PikaV -> RE: pomoč v gospodinjstvu- cena (21.7.2008 12:06:17)

Mi imamo gospo, ki pride pospravljat enkrat na teden; posesa, pobriše tla, prah, vse pomije, opere in zlika. Plačujemo jo pa 6 EUR na uro. Je pa pri nas kakih 7 do 8 ur. Uglavnem super ideja, meni se s tem že nebi dalo ubadati, škoda še tistega malo prostega časa ki ga imam. Ga raje preživim z družino.

Tako da jaz to vsekakor podpiram.

Pozdravček




skokica01 -> RE: pomoč v gospodinjstvu- cena (21.7.2008 14:41:09)

Tudi mi imamo gospo, ki pride pospravljat hišo. Računa 7€/h, pospravlja 8 ur. Žal pa za ta denar ne lika.




Žabika -> RE: pomoč v gospodinjstvu- cena (21.7.2008 15:22:05)

Tudi mi imamo gospo, ki nam občasno počisti stanovanje. Pride za vikend, plačamo jo pa 5,5 evra na uro. Ne lika.
Opažam, da je med bolj ta pocenimi. [sm=bravo.gif]




Brbs -> RE: pomoč v gospodinjstvu- cena (22.7.2008 12:21:55)

Jaz nujno iščem gospodinjsko pomočnico v okolici MB za 3-4 ure tedensko! A ima katera kakšen kontakt? Bi bila zelo hvaležna!!!

LP




Stran: [1]