A je to normalno? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Nejka1 -> A je to normalno? (28.2.2005 10:59:29)


Naš malček bo star 9 mesecev, še vedno dojim,ampak samo zjutraj in včasih zvečer, tako bolj za cartanje,tudi mleka ni več veliko. Ampak menstruacije pa ni od nikod. Možnost nosečnosti je izključena.Mislite, da je kaj narobe.Po porodu sem bila na dveh pregledih- na tistem poporodnem in potem še enkrat.Zdaj me paa že skrbi.




Gina -> A je to normalno? (28.2.2005 13:19:04)

Jaz sem po drugem porodu dobila M 1 mes. po tem, ko sem nehala dojit, tretjič pa 3 tedne po prenehanju. Samo po prvem porodu sem jo dobila, ko sem še 2x na dan dojila. Tako da nič panike, če te pa preveč skrbi pa CB naredi.




Češnja -> A je to normalno? (28.2.2005 13:57:52)

Sodeč po moji izkušnji, mislim da ni nič narobe. Sina sem dojila 11 mesecev (proti koncu samo še 1x na dan), menstruacijo pa sem dobila šele 2 meseca po prekinitvi dojenja.

Želim ti, da se ti čimprej uredi.

Lp




Nejka1 -> A je to normalno? (28.2.2005 14:56:39)

Hvala, ste me potolažle,ker me tole že kar skrbi. Aja, test Cb sem pa naredla in je negativen
Zanima me pa še nekaj- a ste bile ve ta čas (ni neposredno po porodu, dečko je star že skoraj 9mesecev)
razdražljive,negativno nastrojene,skratka "smotane".Meni se to dogaja.

Lp vsem in hvala, Nejka




frutka_ -> A je to normalno? (14.3.2005 21:18:34)

Ja Nejka! Meni se to tudi dogaja. Jaz to pripisujem utrujenosti in morda pa se že pripravlja kaj...




Stran: [1]