Plodovnica in gibanje otročka (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


* Binchy -> Plodovnica in gibanje otročka (28.2.2005 11:55:43)

Sem v 31t in me je mal strah, da mi ne odteka plodovnica ( po malem ):( .Že dva dni me v spodnjem delu trebuha in zadaj v trtici, ko hodim, boli oz. špika, ko pa grem na wc je malo boljše ( pa tud, če me čist mal tišči). Na vložku je izcedek brezbarven in brez vonja, vendar pa imam skozi celo nosečnost povečan beli tok, tako, da je lahko to beli tok :(. Upam :zmeden:

Zanima pa me še, če slučajno odteka plodovnica ali se :duda:, gibe normalno čuti, manj ali sploh ne.
Če ma katera iste znake ali kaj ve kaj bi lahko bilo naj prosim napiše ;)

Lp:nosecka: in :duda::modri:




tejč -> Plodovnica in gibanje otročka (28.2.2005 13:36:26)

Mislim, da to no odtekanje plodovnice. sem v 30. tednu in me ravno tako boli v križu, občasno tudi spodnji del trebuha zaradi povečane maternice in otročka.
Imam tudi močnejši izcedek kot pred nosečnostjo. Ma, to je po moje normalno v nosečnosti, sploh v teh tednih.
Mislim, da ni razloga za paniko.
:)




Gina -> Plodovnica in gibanje otročka (28.2.2005 13:51:12)

Je bilo pri meni isto. Pa vse me je tako bolelo od 32. tedna naprej, da dobro, da sem si prej vse pripravila. Pa skoz me je skrbelo, da ni to plodovnica. No, ko pa je bila, sem pa to vedela, da je. Če je plodovnica, se kar ulije na cel vložek in je povezano s fizičnim premikanjem. Ko sem vstala iz postelje, ali preveč napela trebušne mišice....in to ne tako malo. Potem pa spet pol ure nič, pa spet, pa spet nič. Čez par ur je šlo vsakič čez vložek.
Po moje nič skrbet - razen če se ti izcedek poveča - potem pa kliči G.




Gina -> Plodovnica in gibanje otročka (28.2.2005 13:52:29)

Še to, otrok se je skoz normalno premikal, je imel ves čas odtekanja žurke v trebuhu (pa še med porodom)- tudi če se je on bolj intenzivno premaknil, je kar včasih malo špricnilo.




* Binchy -> Plodovnica in gibanje otročka (28.2.2005 14:44:28)

Full hvala za odgovore, se kr boljš počutm.

Lp Binchy ;)




Stran: [1]