KOLESA NA VOZIČKIH (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


inara -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 13:42:50)

Zanima me ali je boljše, da ima voziček 4 enaka kolesa ali spredaj 4 manjša in zadaj dvojna večja kolesa?Za kateri teren je bolj primern kateri?

Čakam vaše odgovore

Inara in njen:duda:




malika -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 13:45:45)

Najbolj praktična so vsekakor velika kolesa. Z njimi prideš povsod, tudi po največjem makadamu.




babylove -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 13:53:33)

Velika ja, pa po možnosti iz gume! Jaz se sploh nisem zavzela za to in imam plastična, pa tako ropotam po cesti, kot da bi kup konzerv za sabo vlekla!




Jančika_ -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 14:03:31)

Trenutno imam sposojen Hauckov voziček Alaska, ki ima 4 ogromna napihljiva kolesa, sprednji kolesi sta fiksni. Naš voziček ima spredaj 4 srednje velika gibljiva kolesa in zadaj 2 večji (Chicco 6WD) - pa ga ne dam, zdaj ko sem preizkusila tistega drugega.

Večja kolesa so vsekakor idealna za razrukan teren in makadam, ampak jaz sem doma v mestu. Tu potrebujem čimbolj okreten voziček, kar Alaska nikakor ni. Mislim, da je večina krivde za to v tem, da sprednja kolesa niso gibljiva, pa še težek je. So pa napihljiva kolesa super, kar se tiče tresenja.

Torej - razmisli, za kakšen teren boš voziček večinoma uporabljala.




TARA in MAJ -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 14:07:18)

če rabiš voziček za makedam je bolje velika kolesa če pa za asvalt pa je bolj vodliv in lažje za vozit voziček z manjšimi kolesi;)




KIRA -> KOLESA NA VOZIČKIH (28.2.2005 15:54:02)

velika kolesa, jaz mam mehka gumijasta. zadaj po 2, spredaj pa 2 dvojni, taka da se v vse strani vrtijo - lahko voziček na mestu obrneš. men so super. pa vzmeti tud, tak je kot da bi plaval na vodi. 9nebesa9nebesa




Stran: [1]