vsem v družini slabo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


biga -> vsem v družini slabo (26.7.2008 17:08:34)

V torek moj 14-mesečni sin ves dan ni jedel, kar smo mu uspeli dati, je pa zvečer vse zbruhal. Potem je naslednji dan bruhal še ata (z mamo živita spodaj, mi trije zgoraj, dopoldne pazita na sina), v četrtek je bilo slabo mami, a ni mogla bruhat, danes sem pa jaz omagala. Slabo mi je, zjutraj sem bruhala in vse mišice me bolijo. Najbrž zdaj pride na vrsto še mož. Kaj bi to lahko bilo, zgleda kot nekakšna enodnevna viroza. Le sinko je imel par dni posledice, ni jedel skoraj nič. Je pri kom bilo kaj podobnega?




sunny24 -> RE: vsem v družini slabo (26.7.2008 17:34:39)

Nam se je to zgodilo nekaj let nazaj, "krivec" pa je bla ta mala sestrična. Je pa bla viroza enodnevnica v igri.




Felicita -> RE: vsem v družini slabo (26.7.2008 17:53:26)

zgleda da trenutno kar precej različnih trebušnih vragov šiba naokrog. Poskrbet je treba za primerno hidracijo; jest bolj nevtralno - prepečenec, grisine... dokler se želodec ne umiri. če ta pa bolijo mišice, ti pa svetujem kakšno šumečo tableto magnezija.




skuštrana -> RE: vsem v družini slabo (26.7.2008 18:02:21)

Same here[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

V soboto je najprej bruhala in driskala ta mala, včeraj sem bila napol mrtva jaz (bruhanje, driska), tamali pa ima samo drisko in malo je bruhal.

Nekakšno virozo smo nekje pobrali.




Blejka26 -> RE: vsem v družini slabo (26.7.2008 21:34:35)

mogoče gre pa za rota virus-pri nas je bilo pred meseci podobno da smo vsi v družini bruhali,pa je šlo za rota virus




Stran: [1]