Valun, Cres (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


skuštrana -> Valun, Cres (27.7.2008 13:47:02)

Kako je tam? Kakšna je plaža, je primerna za otroke?

Vem da je full mirno selo, to mi odgovarja, zanima me predvsem plaža...




Anonimen -> RE: Valun, Cres (27.7.2008 21:59:44)

Valun je majhen  zaliv z nekako bolj divjim kampom. Z avtom ne prideš zraven do parcele, ampak ga pustiš na vrhu, opremo pripelješ v kamp z vozičkom. (Če te zanima kampiranje) Kamp in plaža sta v zalivu. Plaža je iz okroglih kamenj, luštno za otroke, edino sence ni. Na plaži je tudi tuš. Je pa to res mirno selo. Če mi pošlješ email na zs lahko poiščem kakšno sliko in ti jo pošljem od plaže.




Olivija -> RE: Valun, Cres (27.7.2008 23:48:13)

Mi smo bili leta 1992 v Valunu - res je že dolgo od tega, ampak plažo  imam pa še vedno v lepem spominu. Kot je napisala decembrka zalivček z okroglimi, malo večjimi kamni.








gaja29 -> RE: Valun, Cres (28.7.2008 7:57:00)

Valun ima dve plaži, ena je pri kampu in na tej res ni sence. Druga je pa čisto na začetku, preden prideš do vasice se spustiš po hribu navzdol in na ravnici zaviješ levo. Ta ima ob robu drevesa, tako da je malo sence.




ella2006 -> RE: Valun, Cres (28.7.2008 8:58:51)

Valun ni več tako mirno selo kot, je bilo pred 10 leti. Če pa imate čoln je v Valunskem zalivu veliko lepih plaž z belimi kamenčki in senco. Mi imamo vikend na Cresu in se vedno hodimo kopat v Valunski zaliv, na kosilo pa gremo vedno v Valun, seveda vse to z čolnom.




Stran: [1]