Močna krvavitev (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


rozica984 -> Močna krvavitev (28.7.2008 14:56:48)

Prosim vas za nasvet ali izkušnjo! V torek (ravno 5t po porodu), sem dobila menstruacijo. Tri dni je bila zelo šibka, zdaj mi pa že tretji dan dobesedno teče! Kar čutim, kako priteče kri. Včeraj in danes me boli v spodnjem delu, v predelu nožnice in spodnjem delu trebuha. Vložke si menjam zelo pogosto, saj je v trenutku poln. A je to normalno, da tako močno krvavim? Saj sem že pred porodom imela močne menstruacije, ampak tako pa ne!
Je imela katera podobno? Pa še to, ne dojim več.
Hvala za odgovore!
Lp




sonček33 -> RE: Močna krvavitev (28.7.2008 14:58:29)

Rozica jaz upam, da ni nič hujšega, ti pa svetujem, da greš do G, ker je lahko tudi kaj hujšega. nočem te strašit, rodila še nisem, a moja sestra je po 1. porodu močno krvavela in ugotovilo so, da ji niso odstranili vse posteljice.




rozica984 -> RE: Močna krvavitev (28.7.2008 16:23:18)

Ravni zdaj je moja G na dopustu, tako da imam prvi pregled šele 20. avgusta, 9t po  porodu. Še en dan ali dva počakam, potem bom pa poklicala v ZD, kje je dežurna ginekologinja. Sem bila dopoldne kar nekam slabotna, lahko sem tudi zaradi tega, ker mi res kri kar lije. 




sonček33 -> RE: Močna krvavitev (28.7.2008 16:24:17)

rozica če boš slaba, pojdi res kar k svojemu zdravniku... Držim pesti, da se umiri.




Lanchy -> RE: Močna krvavitev (28.7.2008 20:16:21)

Do 6t po porodu sodis se v P in te morajo tam pogledati in oskrbeti. Po 6t pa pri svoji G, tako da kar pojdi v P in bos pomirjena.




Stran: [1]