Bioenergetik (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


neja.bor2007 -> Bioenergetik (29.7.2008 14:28:06)

No,je bilo zastavljeno vprašanje o homeopatu,glede fizičnih bolezni.
Mene pa zanima predvsem psihična plat.
Koliko vas je obiskalo bioenergetika prav zaradi tega?
Kako uspešni ste bili?Jaz imam prvo srečanje v petek,in me zanima,kako to poteka?

Hvala in LP.




baguSka -> RE: Bioenergetik (29.7.2008 14:33:03)

Koliko vas je obiskalo bioenergetika prav zaradi tega?


Bioenergetika zarad psihe!!?? A niso psihiatri za te stvari??

To resno sprasujem... ker ne poznam bioenergetika, ki bi zdravil psiho [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




alina_1 -> RE: Bioenergetik (29.7.2008 15:00:35)

Pozdravljena!

Jaz sem kar nekaj časa hodila h bioenergetiku,zaradi svojih težav.
baguska,bioenergetiki zdravijo na drugačni ravni kot psihiatri.

Veliko je stvari,ki jih potlačimo v podzavest,niti sami ne vemo za njih.Jaz sem jih z pomočjo prav slednega kar se da odpravila.
Pri meni je bilo npr.tako,da sem imela kup nerešenih stvari iz otroštva,in sva jih z posebno metodo,nekako rešila.Je pa ta metoda,kar mučna(vsaj pri meni je bila).Si pa v bistvu napol v hipnozi,čisto na off,čisto pomirjen...Meni,je bila ta metoda,ki jo je opravljal,kar mučna,ker so se nekako trgale vezi ,za katere prej nisem dopustila.

Če te kaj zanima,piši na ZS.

meni je bioenergetik res pomagal,tudi moji hčerki,ki je imela alergijo,ki je bila le na psihični ravni.Uradna medicina,pa je le testirala na en kup živil,pa nikoli niso nič ugotovili.

LP.




Majuska -> RE: Bioenergetik (30.7.2008 0:29:17)

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Koliko vas je obiskalo bioenergetika prav zaradi tega?


Bioenergetika zarad psihe!!?? A niso psihiatri za te stvari??

To resno sprasujem... ker ne poznam bioenergetika, ki bi zdravil psiho


K psihiatru greš, ko imaš bolezensko obliko  nekega psihološkega stanja, oz. psihozo, ne pa zato, ker bi rad rešil nekaj osebnih težav. Vsi alternativni zdravilci zdravijo tako psihični kot fizični nivo. Zakaj se ti zdi pa to tako čudno? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

No pa da odgovorim, jaz se nisem sicer posluževala bioenergije, pač pa drugih tehnik in so mi bile v veliko pomoč. Odpravila sem cel kup stvari, ki so me motile in so mi pomagale na nek način celo odrasti - če lahko tako rečem. Samo dobrega zdravilca moraš najti, ki te bo dobro usmerjal.




Stran: [1]