Brisanje albumov (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


Suzy. -> Brisanje albumov (31.7.2008 11:18:15)

Zakaj ne morem zbrisati albumov? Tudi posamezne slike ne morem zbrisati, ker mi stalno javlja neko napako.
Torej - v čem je problem?




Jerneja_ -> RE: Brisanje albumov (31.7.2008 22:33:45)

Pri meni vse deluje ok, lahko brišem cel album ali pa samo slikco v njem. Sporočite katero slikco in v katerem albumu in bomo pogledali, pošljite kar na ZS.




Suzy. -> RE: Brisanje albumov (15.9.2008 14:10:20)

Ne bi bila rada sitna amapk takrat sem poslala ZS in albumov še vedno ne morem  brisat. Zato zdaj tukaj še enkrat prosim, če mi lahko zbrišete VSE slike v VSEH albumih z albumi vred. Ker meni javlja napako in tega ne morem naredit.

Hvala




benika -> RE: Brisanje albumov (15.9.2008 18:57:24)

Enaka napaka se pojavlja tudi pri kar nekaj uporabnikih. Mislim, da bi bil že čas, da se nekaj zrihta, ker očitno ne deluje nekaj tako kot je potrebno. Jaz svojih slik in albumov ne morem izbrisat ne v Mozilli, ne v IE. Pa nisem edina.




Jerneja_ -> RE: Brisanje albumov (16.9.2008 21:15:57)

Suzy. vašega zs-ja ali pa maila nisem dobila. Pošljite na pomoc@ringaraja.net točno kateri album želite izbrisati.

Sicer pa vas na tem mestu obveščam, da ravno poteka prenova albumov. Vsak čas bo prenova končana (upam, da do konca tega tedna). [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
 
 




Stran: [1]