svež sokec korenčka-krči? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


brinaa -> svež sokec korenčka-krči? (2.3.2005 0:13:45)

Pozdravljene, potrebujem en nasvet.
Včeraj sem naši tamali prvič dala svež korenčkov sok.
Cel dan je bila jokava, ponoči pa je bilo sploh hudo. Ne vem, ali bi lahko sokec povzročil kakšne prebavne težave? Danes si istega nisem upala ponoviti, a mislite da bi morala korenček prekuhati in ji dati raje kašico?
LP




Annny -> svež sokec korenčka-krči? (2.3.2005 0:43:09)

Živjo,

naša je imela enake težave, ko sem ji dala sveže iztisnjen jabolčni sokec.
Zdaj jabolko skuham, fino pretlačim z vilico- zelo rada ga papca, pa tudi nobenih prebavnih motenj nima več.
Ta teden bomo jedli še jabolko, potem gremo pa na korenček...kuhan, seveda, za začetek.

Poskusi ga skuhati, pa boš videla, da bo bolje;)

LP




nejcko -> svež sokec korenčka-krči? (2.3.2005 0:53:34)


Jaz tudi mislim, da je bolje, če otročku prvo hrano prekuhamo. Ne vem, no, tile sveži sokci meni itak nikoli niso šli v račun. Jaz sem pri obeh začela s prekuhanim jabolkom (prvo sadje)in korenjem (prva zelenjava), pa noben ni imel težav.




puri -> svež sokec korenčka-krči? (2.3.2005 7:40:15)

Ne vem:zmeden2:, naš ni imel nobenih problemov, pa nisem nič prekuhala!
Mogoče si ji dala pa preveč za prvič! Začni z dvema, tremi žličkami, potem pa vsak dan mal več, da se počasi navadi!

lp




BUČKO -> svež sokec korenčka-krči? (2.3.2005 8:13:01)

Ja tut jaz sem mu dala prvičmalo banane z mojmu mlekcam pa mi 2 noči ni spal,sicer ni jokal samo pomoje je imel težo v elodčku.Ko pa je vse pokakal ker v drekcu so bile nitke podobne laskom kar je normalno če je banano je bilo vredu je spal celo noč:rozica:da najpre začni s prekuhano zelenjavo.




Stran: [1]