|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 20:21:01   
pupa06
... prosim na plano z nasveti, za fantka, nimam nobene ideje, ker se mi tudi sanja ne kaj bi bilo primerno. Je pa dobil od staršev kolo in čelado, mogoče pa kaj zraven paše ?

Vsak nasvet dobrodošel
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 20:30:19   
SANDY
ma to je čist odvisno s čim se otrok rad igra. Jest sem ravn dons kupla za 5 letnika od fisher prica dinozavre, ker se ful rad z njimi igra. Lahko pa je hokejca, če že kej igra hokej, kak helikopter na dalinca ali pa čoln..odvisno za koliko bi kupila.

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 20:37:54   
tananejka
Družabno igro: spomin, karte (enka), ekec pekec kurji drekec (mi jo imamo in je superuser posted image )
Raziskovanje: daljnogled, kovček z orodjem,
Šport: balinčke, kolebnico, žogo za nogomet,
Knjige (au, pregeldali me bodo; gregor in dinozavri; moja velika knjiga o živalih; moja prva enciklopedija...)

Upam, da sem ti kaj pmagalauser posted image

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 20:41:46   
Anonimen
mobiteluser posted image user posted image

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 20:47:16   
anita4
Tudi mene čaka nakup darila za 5 letno punco.Vendar mi je sama povedala da bi rada imela v svoji sobici TV , da bi lahko gledala risanke , ker mami in ati gledata svoje ona pa ne more risank.
Tako da babi bi kupila TV jaz pa kot teta pa DVD predvajalnik in naša lepotička bo zelo zadovoljna.
Aja želela si je pa tudi rolarje in sta ji mami in ati kupila.

lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 21:09:57   
ksenija12
kakšen set za izkopavanje dinozavrov...(reče se set arheologije), poglej na internet, da ne bom delala reklame, katere trgovine to imajo

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 21:28:07   
pipi
Ninja zelve, transformerji, hot wheels, spider man...Je pa najbrz odvisno od posameznika, nas je vesel tudi knjigic kaksne blagajne, risanke...

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
4.8.2008 21:46:24   
bskrle
Upam, da tisto s tv ni res, ker ste pa res malo ...

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
5.8.2008 8:48:05   
lexl
A se vam ne zdi, da je nakup TV-ja in DVD predvajalnika res malo preveč veliko darilo za 5.letnico. Še malo pa jim bomo že avtomobile kupil za 5. rojstni dan.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
8.8.2008 10:07:42   
Martina27
Zakaj bi pa bilo preveliko darilo, če ji kupijo TV IN DVD! Pač stvar lastne presoje in odločitve in če se njej kot teti to zdi sprejemljivo ji naj kupi. Tudi jaz bi svoji nečakinji kupila kar bi mi pač rekla da si želi, pa če bi to bil televizor bi pač bil.

Kaj pa se vse kupuje že za Miklavža, da o Božičku sploh ne govorim!
To pa je njen rojstni dan in ima vso pravico izrazit svoje želje, zdaj pa če so finančno neobremenjeni z vsoto , pa še tolk boljš!
Moj sinek ima tudi v svoji sobici Tv in DVD in mu ga je tudi kupilababi za drugi roj dan!

Anita4 - tok si lepo napisala, da je vaša lepotička, jaz imam tudi svojo nečakinjo neskončno rada in bi ji tudi dala vseuser posted image

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
8.8.2008 10:12:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: anita4

Tudi mene čaka nakup darila za 5 letno punco.Vendar mi je sama povedala da bi rada imela v svoji sobici TV , da bi lahko gledala risanke , ker mami in ati gledata svoje ona pa ne more risank.
Tako da babi bi kupila TV jaz pa kot teta pa DVD predvajalnik in naša lepotička bo zelo zadovoljna.
Aja želela si je pa tudi rolarje in sta ji mami in ati kupila.

lp
Anita



Pojdi potem v Toysa po TV. Imajo ful dobre, eni so roza, z motivi in tudi oblikovani kot ena princeska, eni so kot Strela McCqueen, eni kot tigri in ostali liki z risank. Pa se mi zdi, da imajo enoto za DVD že vključeno. Pa tudi dragi niso.
Edino ne vem, kaj podpira tist DVD predvajalnik.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
8.8.2008 10:13:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lexl

A se vam ne zdi, da je nakup TV-ja in DVD predvajalnika res malo preveč veliko darilo za 5.letnico. Še malo pa jim bomo že avtomobile kupil za 5. rojstni dan.


Ja, to je res, meni se tudi zdi. Pa tudi za otroka ni dobro, da čemi sam v sobi in bulji risanke ure in ure, kar se najbrž v takem primeru zgodi.
Ampak pač vsak po svoje, zaradi našega polemiziranja tukaj se gotovo sorodniki ne bodo drugače odločili.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
8.8.2008 10:14:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: pupa06

... prosim na plano z nasveti, za fantka, nimam nobene ideje, ker se mi tudi sanja ne kaj bi bilo primerno. Je pa dobil od staršev kolo in čelado, mogoče pa kaj zraven paše ?

Vsak nasvet dobrodošel


Ja, za na kolo imajo ful enih dodatkov. Npr. en tak "ogenj", ki se pritrdi na zadnje kolo in ko mulc potem goni, se notri, v tisti plalstiki, delajo iskre in ropota. To je za fante super. To smo mi kupili v Intersparu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
8.8.2008 10:17:42   
Volga
Uf ja, TV in DVD predvajalnik je pa res preveč za 5. RD. Za moje skromne pojme. Kadar sta si moja nečaka želela kakšno večjo stvar za računalnik ali kaj podobnega smo vedno dali vsak po recimo 20 evrov, pa so potem to dali skupaj in kupili. Samo ne pri petih letih user posted image

Jaz bi mu recimo furbija, samo kaj, ko ga ni za dobit. Drugače pa res odvisno, s čim se igra. Naš se recimo z avti nikoli ni, se je pa zato z vitezi, gradovi, ninjami, transofremrji....Lahko pa mu kupiš eno fajn rolko alipa set za badminton, recimo, da se malo zlaufa.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
9.8.2008 20:03:34   
tanjusi
Uf ja, TV in DVD predvajalnik je pa res preveč za 5. RD. Za moje skromne pojme. Kadar sta si moja nečaka želela kakšno večjo stvar za računalnik ali kaj podobnega smo vedno dali vsak po recimo 20 evrov, pa so potem to dali skupaj in kupili. Samo ne pri petih letih

se čist strinjam a pol če bi si avto zaželela bi ji ga tudi kupili.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
9.8.2008 20:59:50   
al1*
Če je dobil kolo, lahko kupiš torbico za kolo, kakšen fancy zvonec, kolesarske rokavice, kolesarske hlače....

Sicer pa: lego kocke, nogometna žoga, majčka z najljubšim junakom


_____________________________

lp


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
11.8.2008 9:15:15   
SRCCEK
Mislim, da je lepo, da upoštevaš nečakinje/nečakove želje za njen/njegov rojstni dan....AMPAK PREDEN GREŠ KUPIT ŽELJENO DARILO, SE POSVETUJ Z NJENIMI/NJEGOVIMI STARŠI, ČE TO DOVOLIJO!!!!!!! Ker bosta mogla onadva potem to bitje vleči stran od TV....da ne govorim, da to ni dobro za otroka.

Mogoče lahko kupiš ščitnike za kolena in komolce....mal za hec. Pa še nekej zraven.....kako dobro knjigo ali pa puzzle.

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nasvet za darilo za 5-letnika
12.8.2008 17:05:59   
pepela
Nič v zvezi s kolesom, ampak mora ena malce nekonvencionalna ideja, je pa večna: njegov portret.

Ko bo star toliko in toliko let, bo vedno imel svoj portret, ko je bil še deček. Več o slikanju po naročilu na www.notranjaoprema.com

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?