Izkašljevanje krvi? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


pufka -> Izkašljevanje krvi? (5.8.2008 14:59:29)

Lepo pozdravljene,

mene pa zanima če je katera med nosečnostjo izkašljevala kri in kakšne preglede je morala opraviti. Sem že 2dni čez rok in začela sem izkašlevati kri. Osebni zdravnik mi je dal napotnico za puntologa, me pa zanima kaj mi bo delal. To naj bi bil zdravnik za pljuča. Mi lahko zdaj slika pljuča ko sem noseča????




ANA_P -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 18:45:35)

pufka, pokliči še ginekologa. Ziher je ziher




pufka -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:09:52)

Sem šla v porodnišnico pa so rekli da se po ctg-ju nič nevidi da bi kaj blo z[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]. Jutri mam pa purologa pa nevem kaj naj če bi mi htel slikat pljuča,pustim ali zavrnem.




BAMBINA_ -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:19:22)

Ne verjamem, da bi bilo izkašljevanje krvi kakorkoli povezano z nosečnostjo. Jaz na tvojem mestu ne bi čakala in se šla TAKOJ naročiti, pulmolog bo pa itaq najbolje vedel kakšne preiskave lahko v času nosečnosti opravi.




amaya -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:30:43)

Se strinjam z BAMBINO. to pa ja ni za čakat!!!!!!!




pufka -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:34:35)

Saj nisem rekla da bom čakala,jutri grem. Samo nevem kak pregled je to in če je zdravo oz. škodljivo če bi me htel slikat zdaj ko sem noseča in preko roka.




amaya -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:41:39)

ja pa valda bo vidu, da si noseča, al ne? Sej je zdravnik in ve kaj lahko in kaj ne. Še ko greš zobe slikat te vprašajo.....(če ste morda noseči)




pufka -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 19:52:57)

Amaya hvala za komentarje ampak mi takšni nič ne koristijo. Če nisi opazla sprašujem če ve kera kakšen je to pregled oz. kaj ti delajo na njem in če je slikanje močno škodljivo za[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




Anonimen -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (5.8.2008 20:49:11)

vrjetno te ne bo slikal. s biopsijo al nekak podobno se reče  lahk vzame tkivo da pregledajo če je kaj narobe. Zgleda približno tko kot gredo na gastroskopijo ko z eno cevko pogleda na konc je pa kamera.




barika -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (6.8.2008 9:01:34)

jaz sem dober mesec pred PDP bruhala kri...no na koncu so ugotovili, da je ta kri verjetno posledica visokega pritiska in posledično mi je tekla kri  iz nosa in ker se je to zgodilo zjutraj oz. čez noč naj bi  kri iz nosa tekla nazaj v požiralnik, zjutraj sem pa bruhala...

mmmmaaaa sem zakomplicirala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




BAMBINA_ -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (6.8.2008 21:55:23)

pufka kako si opravila?




pufka -> RE: IZKAŠLJEVANJE KRVI??? (7.8.2008 11:10:41)

Klicala sem v porodnišnico ker so mi na vsak način hteli slikat pljuča,pa so mi rekli da naj me slikajo da kaj če bi se mi otrok rodil ga tudi nebi dala slikat al kaj. Pa so me slikali,dali so mi zaščitne obroče okoli. Ampak niso nič našli na pljučah, mogla bi v topolščico na preizkave,bronhologijo itd. ker pa sem že čez rok so rekli da če se bo ponavlalo naj grem v porodnišnico,po porodu pa te v topolščico na preizkave. Moram počivat,tople napitke pit...




Stran: [1]